کانون حقوقدانان ايران

آگوست 20, 2010

آقای احمدی نژاد! به اين می گوئيد «کمترين هزينه»؟

Filed under: 1 — Iranian Lawyers Association (Formerly Iranian Lawyers for the Green Movement) @ 4:41 ق.ظ.

دانلود پی دی اف:  Kamtarin Hazineh

آقای احمدی نژاد،

چند روز قبل در سايت ها از شما نقل شد که توانستيد «با کمترين هزينه» حرکت مردم را مهار کنيد. صرف نظر از اين که تصور مهار شدن حرکت آزادی خواهی مردم به کلی باطل است و اين حرکت در حال تکوين و آماده شدن برای انجام آخرين حرکت ها برای پايان بخشيدن به فرمانروائی استبداد خونخوار اربابان پشت سر شما (يعنی مثلث پليد بيت رهبری، مهدويت مصباح يزدی و هيئت موتلفه) است، لازم است هزينه هائی که تا کنون پرداخته ايد را يکبار فهرست وار مرور کنيد:

1)      کودتای رسوای باند مخوف شما باعث شد نقاب از چهره نظام ناکارآمد و قانون اساسی بی مصرف و بی ظرفيت جمهوری اسلامی برافتد.

2)      رهبر نظام که تا سال گذشته حرف هايش فصل الخطاب بود، اکنون برای اکثريت 82.5 درصدی مردم به ياوه تبديل شده، خودش دستمايه مضحکه و بذله مردم گرديده است. (پاورقی 1)

3)      دولت و حکومت فعلی در ديد جهانيان، چه دولت ها و چه ملت ها، به عنوان يکی از سخيف ترين و پست ترين رژيم های تاريخ بشر شناخته شده است و اين در حالی است که احترام مردم ايران به واسطه مبارزه با ستم به بالاترين حد خود در طول سی سال گذشته رسيده است.

4)      چهره اسلام، که به حق يا ناحق در طول قرون به عنوان دين رحمت معرفی می شد، اکنون به عنوان دين انسان ستيز، حامی کشتار و جنايات سازمان يافته، تجاوز و بی ناموسی، فساد و تباهی، و جهل و نادانی ترسيم شده است.

5)      پرده تزوير که از خون شهدا و ايثارگران وطن دوست بر روی فساد گسترده نظام سراسر مفسده جمهوری اسلامی کشيده بوديد کنار افتاده است.

6)      نظام، طرفداران ناآگاه اما صادق خود را از دست داد و اکنون تنها مشتی چاقوکش مزدور و اراذل و اوباش در قلاده نظام مانده اند. در طول سی سال گذشته، بسيار نادر اتفاق می افتاد که فردی از درون نظام، به آزادي خواهان کمک کند و آنان را از چنگال دژخيمان شما برهاند، اما اکنون دوستان دور و نزديک ما با شگفت تمام می بينند که در موارد متعدد وغيرقابل باور، حتی ماموران سابق و فعلی اطلاعات در فراری دادن آزادی خواهان حتی به خارج از کشور همکاری می کنند. آيا سريال تلويزيونی «وقتی که دژخيم می گريد» را که قبل از انقلاب در مورد واقعه کربلا پخش می شد به ياد می آوريد؟

7)      برای نخستين بار، همکاران ما به واسطه اتفاقات يک سال اخير و نيز بريدن عناصر و ماموران موثر شما، به مدارک ومستنداتی دست يافته اند که هر يک به تنهائی برای به محاکمه کشيدن باند جنايتکار حاکم به خاطر ليست بلند بالائی از جنايات از جمله جنايات عليه بشريت، نسل کشی، و حتی جنايات جنگی، کافی است.

8)      بنا به آمارهای موجود، در تابستان سال 1386 مردمی که حاضر بودند در مقابل حمله خارجی بايستند و بجنگند حدود 90% بود اما به «برکت» کودتای خونبار شما اين رقم اکنون به کمتر از 10% رسيده است. با وجود شما و همدستان شما، امنيت ملی از اين جهت به حداقل خود، که احتمالاً در طول تاريخ ايران بی سابقه است، رسيده است.(پاورقی 2)

9)      به کرات و به طور روزمره می بينيم و می شنويم که در تقابل با استبداد حاکم، مردم تا آنجا که بتوانند کم کاری و کار شکنی می کنند تا اين دستگاه جهنمی را به زانو درآورند، اگر چه وجود افراد ناتوان و نالايقی مثل شما و ساير دوستان بيخردتان برای نابودی يک اقتصاد قوی و کارآمد کافی است. حتی قطعنامه هم برای اين کار لازم نيست!

آقای احمدی نژاد!

حال انصاف دهيد. آيا به اين می گوئيد «کمترين هزينه»؟ نمی دانم اين سخنان از روی توهم است يا وقاحت، و يا هر دو. اما هر چه که باشد، موجب پوزخند شنونده می شود. در مقابل اين همه هزينه و بسياری هزينه های ديگر برای شما که در اينجا ذکر نگرديده، مردم ايران گام هائی بسيار بلند به سوی محو شما، و مهمتر از آن توهمات ماليخوليائی شما و همپالکی هايتان از صفحات تاريخ بشر برداشته اند و بسيار زودتر از آنچه می پنداريد شما و توهمات بيمارتان را در زباله دان تاريخ خواهند ريخت و بشر را از شرتان راحت خواهند کرد.

ش. ا.

يکی از حقوقدانان جنبش سبز مردم ايران

بيست و نهم مرداد ماه 1389

پاورقی ها:

(1) رجوع شود به سايت:  http://iranstat.wordpress.com/ ، صفحه يک، نمودار 2 در لينک زير:

http://iranstat.files.wordpress.com/2010/06/os_2010-05_iranstat-wordpress-com.pdf

(2) رجوع شود به سايت:  http://iranstat.wordpress.com/ ، صفحه 3، نمودار 3 در لينک زير:

http://iranstat.files.wordpress.com/2010/08/nazarsanji_1389-05-16_weblog.pdf

2 دیدگاه »

  1. جمع بندی بسیار جالبی بود.سپاس

    دیدگاه توسط ساقی عقیلی — آگوست 20, 2010 @ 9:25 ق.ظ. | پاسخ

  2. احمدینژاد راست میگوید. ایشان فردی بی همه چیز که چیزی ندارد تا هزینه بکند یا نکند. آقای خامنه ای همینطور ایشان مرده خواری بیش که نبوده. این مردم ایران است که هزینه میدهند. بقول کسی که سرود . مرده خواران تکیه بر جای شهنشاهان زدند- این سزای نا بجا اله اکبر گفتن است.

    دیدگاه توسط abdolla — سپتامبر 15, 2010 @ 8:18 ب.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: