کانون حقوقدانان ايران

ژانویه 28, 2011

در مقدمات محاکمه جنايتکاران جمهوری اسلامی فعالانه مشارکت کنيد!

Filed under: بيانيه های حقوقدانان جنبش سبز مردم ايران — Iranian Lawyers Association (Formerly Iranian Lawyers for the Green Movement) @ 7:55 ب.ظ.

دانلود پی دی اف: Shenasaie Jenayatkaran

 

هم میهنان عدالت خواه!

حکومت ضد بشری جمهوری اسلامی بيش از سی سال است بي شرمانه جنايت می کند و بر اين کار با لجاجتی نفرت انگيز اصرار دارد. اين جانيان عليه بشريت به هيچ قومی اعم از کرد، آذری، لر، بلوچ، ترکمن، و سايرين، و هيچ گرايشی اعم از مليون، مجاهدين خلق، کمونيست ها، سلطنت طلب ها و ديگران رحم نکرده اند و همچنان با زير پا گذاشتن حقوق انسانی همه ايرانيان، وقيحانه به جنايات هولناک خود از طريق سلب آزادی، شکنجه، اعدام و ساير اعمال غير انسانی ادامه می دهند.

در پاسخ به اين جنايات، به ويژه موج جديد اعدام ها، از کليه هموطنان دعوت می کنيم تا با شناسائی عوامل حکومتی، به آماده سازی مقدمات محاکمه آنان کمک کنند. در اين راستا:

1)      فعالانه به شناسائی کليه کسانی که به هر طريق به اين حکومت، در راستای سرکوب و جنايت کمک می کنند بپردازيد. حتی يک بسيجی، که با مشارکت در اين سازمان جنايتکار، به سر پا نگهداشتن اين نظام در حال فروپاشی کمک می کند، و يا مزدوران حکومت در محيط های کار که به خبرچينی و مزدوری می پردازند، ممکن است مجرم شناخته شوند.

2)      از جمله موارد، اطلاعات زير در مورد اين افراد در آينده نزديک می تواند بسيار مفيد باشد:

 • نام ونام خانوادگی
 • اسم مستعار
 • آدرس محل سکونت
 • شماره خودرو مورد استفاده
 • محل کار – سمت سازمانی
 • گزارش فعاليت های خاص اين افراد حتی الامکان با ذکر مکان و زمان ارتکاب (ضميمه کردن مستندات مانند عکس، فيلم و غيره کمک کننده است. اما اطلاعات شما حتی اگر مستند نباشد، می تواند مبنای تحقيقات آتی قرار گيرد.)

3)      اطلاعات را، خود و افراد کاملاً مورد اعتمادتان، در جائی امن نگهداری فرمائيد تا به هنگام قيام نهائی، جهت دستگيری اين افراد توسط مردم و تحويل آنان برای محاکمه مورد استفاده قرار گيرد.

4)      با دقت تمام، آمادگی های لازم برای دستگيری اين افراد به هنگام آغاز قيام نهائی را کسب کنيد.

5)      تنها و تنها در صورتی که به اينترنت امن دسترسی داريد، با رعايت کليه موارد امنيتی، يک نسخه از اين اطلاعات را برای ما يا هر گروه آزادي خواه که کاملاً مورد اعتماد شما است، ارسال فرمائيد. از ذکر نام خود و هر گونه اطلاعات ديگر در مورد خود اکيداً خودداری فرمائيد. مراقب باشيد از ايميل واقعی خود استفاده نفرمائيد.

 

با به کار گيری تمام ابتکارات، در اجرای عدالت و محاکمه جنايتکاران مشارکت کنيد. اين وظيفه انسانی، ملی و تاريخی خود را جدی بگيريد!

 

با احترام

حقوقدانان جنبش سبز مردم ايران

هشتم بهمن ماه 1389

https://greenlawyers.wordpress.com

 

بازگشت به صفحه اصلی

155 دیدگاه »

 1. خیلی خوشحالم که این درخواست از سوی افراد حقوقدان مطرح شد. دیشب وقتی روی فیس بوک درباره ی اعدام زهرا بهرامی نوشتم، در ادامه اش نوشتم که کاش کسانی که امکانش را دارند بتوانند اطلاعات و اسامی سرکوبگران را به صورت گسترده منتشر کنند نه تنها اسم مثلا قاضی ابوالقاسم صلواتی بلکه تمام اعضای خانواده و عکس و آدرس و این جور اطلاعات که حداقل از افشا شدن خودشان کمی احساس ناامنی کنند و برای آینده هم لازم است که اینها را داشته باشیم. اینها نباید هیچ کجا بتوانند پنهان شوند. همه باید در دادگاه های مردمی محاکمه شوند. از بزرگ تا کوچیک شان باید منتظر دادگاه های مردمی باشند. حتی آنکه طناب دار را به گردن مردمان بی گناه ما می اندازد و حتی آنکه صندلی را می کشد. تمام اینها در کنار رهبر و رئیس جمهور و بقیه مقامات جوابگو خواهند بود…. در این راه بکوشیم
  خوشحالم که فکر مرا انگار کسی خواند و امروز با این لینک روبرو شدم … موفق باشید

  دیدگاه توسط فرح — ژانویه 30, 2011 @ 3:01 ق.ظ. | پاسخ

 2. حسن شایانفر در سال 1363 بخش فرهنگی زندان قزلحصار را دایر کرد و با نام مستعار»معصومی» تواب سازی را شروع کرد. او به بهانه بحث با اغلب زندانیان از نزدیک آشنا شد و فهرستی تهیه کرد که بعدها بعنوان یکی از اسناد برای کشتار تابستان 67 مورد استفاده قرار گرفت.

  درکیهان همه او را حاج آقا صدا می زدند. او هم مانند چهره های پنهان که جمهوری اسلامی را در پشت صحنه می گردانند، نه عکس می گرفت و نه مصاحبه می کرد. آدم‌هایی مثل او همه جا هستند و هیچ جا نیستند. برخی چون مجتبی ثمره هاشمی پنهانند تا دولتشان مصدر قدرت شود. کسانی هم مانند اصغر حجازی منشی مخصوص رهبر جمهوری اسلامی و برادر حسن که نقش مهم امنیتی دارند، همیشه پنهانند.

  نام حسن شایانفر در دوران قتلهای زنجیره ای چند بار در مطبوعات وقت مطرح شد، اما چهره او همچنان پنهان ماند
  او كه از شاگردان سعید امامی بود، در سخنرانی خود در كنگره حزب الله كه درواقع كنگره آمادگی برای حضور درانتخابات ریاست جمهوری آینده بود، وعده «قتل درمانی” در جمهوری اسلامی را داد و گفت:

  «در بخش‌های مهم حاكمیت دو بینش كاملا متفاوت نسبت به مسائل در تقابل هم وجود داشته و دارد كه در طول این سال‌ها مشكلات جدی را ایجاد كرده است. متاسفانه جریانی كه استحاله شده و با بیرون از مرزها پیوند خورده است، در حال فعالیت مستمر است، كه اگر جلو آن گرفته نشود، قطعا با مشكلات بسیار جدی روبه‌رو خواهیم شد. ما امروز شاهد هستیم كه همان دیدگاه غیرارزشی و مخالف نظام در عرصه‌ی فرهنگ به شدت فعال است و بودجه‌های دولتی را برای حاكم‌شدن در جامعه در اختیار دارد. جریانی كه به دروغ می‌خواست در عرصه‌ هنر و فرهنگ معاندان با نظام را جذب كند، خود جذب آنان شد و ما امروز شاهد موضع‌گیری‌ها و نوع رفتار مسوولان فرهنگی همگام با معاندان نظام هستیم. تا این جریان وجود دارد و پشتوانه‌ی دولتی را با خود دارد، نمی‌توان انتظار رفع مشكلات فرهنگی را داشت و این وظیفه‌ی نیروهای حزب‌الهی است كه این جریان را بهتر بشناسند و جلو آن بایستند.»

  پروند ه های معروف به» سینماگران»، » نوار سازان»،» پورزند» و » روزنامه آسیا» ازمعروف ترین پرونده هائی است که تحت هدایت حسن شایانفرکلید خورد و سبب تعطیلی دهها نشریه ؛ زندانی شدن و فرار عده زیادی شد

  دیدگاه توسط فرح — فوریه 1, 2011 @ 3:58 ق.ظ. | پاسخ

  • از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم. بهتر است از ایمیل برای این گونه اطلاع رسانی استفاده فرمائید. مراتب در بانک اطلاعاتی که به این منظور ایجاد شده است، ثبت و مورد توجه واقع می شود.

   با احترام
   حقوقدانان جنبش سبز مردم ایران

   دیدگاه توسط Iranian Lawyers for the Green Movement — فوریه 1, 2011 @ 5:25 ق.ظ.

 3. میتوانید به این صفحه در فیس بوک نیز مراجعه فرمایید:
  http://www.facebook.com/pages/Khamenei-Must-Be-Condemned-By-ICC-International-Criminal-Court/155788477782793

  دیدگاه توسط آرمین — فوریه 1, 2011 @ 10:07 ق.ظ. | پاسخ

 4. آموزش بازجوئی و شکنجه

  هنگامی که بازجویان و شکنجه گران در زندان های جمهوری اسلامی از زندانیان بازجوئی می کنند و یا آنها را شکنجه می دهند ، گاهی از این صحنه ها فیلمبرداری هم می کنند تا در آینده به کسانی که قرار است شکنجه گر یا بازجو شوند، چگونگی شکنجه کردن و بازجوئی آموزش داده شود! یک روز یکی از ماموران وزارت اطلاعات که نتوانسته بود وجدانش را زیر پا بگذارد بخشی از این فیلم ها را به خارج از کشور می برد و این فیلم ها در شبکه اینترنت پخش می شوند اما هنگام بازگشت به ایران، این ایرانی با وجدان شناسائی و دستگیر می شود. در لینک http://democtatori.blogspot.com/2009/08/blog-post_26.html بخشی از این فیلم ها را می توان دید. در این فیلم دژخیمان رژیم با رکیک ترین و زشت ترین کلمات از همسر سعید امامی می خواهند که به زور به کارهای غیر اخلاقی و رفتن به اسرائیل اعتراف کند. در این لینک عکس هائی از بازجویان و دژخیمان وزارت اطلاعات: “احمد شیخها” معروف به “احمد نیاکان” مشهور به “تفتازانی” – “علی اکبر باوند” معروف به “مجتبی بابایی” مشهور به “امیری” – “جواد عباسی کنگوری” معروف به “آزاده” مشهور به “آملی” و توضیح درباره عکس ها را می توان دید. همچنین اگر شما در بخش ویدئوی سایت معروف http://www.youtube.com کلمه ( سعید امامی ) را با خط فارسی تایپ کنید به نتایج بیشتری خواهید رسید. این فیلم ها نه عکس های فتوشاپی هستند و نه فیلم های سینمائی بلکه کاملا حقیقی هستند. (قابل توجه هواداران حضرت ایه الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان!!!) برابر اخبار و اطلاعات رسیده از درون زندان های رژیم هم اکنون در راس بسیاری از بازجوئی ها، شکنجه ها، اخذ اعترافات دروغین و دادگاه های نمایشی، فردی به نام ( زین العابدین تقوی فردود فرزند عباس) قرار دارد. ( زین العابدین تقوی فردود ) کیست؟ این ابر دژخیم و ابر شکنجه گر رژیم سال ها در تبریز مشغول بازجوئی ، شکنجه ، تیرباران کردن ، تیر خلاص زدن ، به دار آویختن ، اخذ اعترافات دروغین و هزاران جنایت بوده است. قصاب شمال غرب کشور( زین العابدین تقوی فردود ) را تنها با اسد الله لاجوردی معروف می توان برابر دانست. ( زین العابدین تقوی فردود ) هم اکنون در تهران به سر می برد و نشانی هائی که احتمالا در آن ها ساکن است عباتند از : (خیابان توحید – 66949110) — (شهرک فرهنگیان – 77050417 – کد پستی 1689977944) — (خیابان نبرد – 33052335 – کد پستی 1766947965) – (خیابان ولی عصر- 55368576 – کد پستی 1193747361)

  فیلم بازجوئی از خانم فهیمه دری نوگورانی همسر سعید امامی در یوتیوب:

  دیدگاه توسط آموزش بازجوئی و شکنجه — فوریه 15, 2011 @ 6:48 ق.ظ. | پاسخ

 5. عکس صدها تن از سران رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در ده ها برگ

  http://www.flickr.com/photos/iranbriefing

  دیدگاه توسط عکس صدها تن از سران رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در ده ها برگ — فوریه 15, 2011 @ 7:02 ق.ظ. | پاسخ

 6. توضیح درباره یادداشت آموزش بازجوئی و شکنجه

  وبلاگ http://ashyan.blogspot.com/ یادداشت های یکی از کسانی است که چند سال در زندان تبریز زندانی بوده است. البته نوشتن این وبلاگ نیمه کاره مانده است! چرا؟ شاید این وبلاگ نویس شناسائی و دستگیر شده است یا شاید کشته شده است یا به فرامرز گریخته است. به هر روی روشن نیست که چرا نوشتن این وبلاگ نیمه کاره مانده است! این وبلاگ نویس در بخش چهارم نوشته هائی به نام سکوت مطلق از زین العابدین تقوی فردود یاد کرده است: ………. او بار دیگر همه را به شنیدن صدای توبه تنی چند از گمراهانی می کند که به تازگی تحت تاثیر فضای عطرآگین و ملکوتی بند چهار و ارشادات داهیانه برادر بزرگ ( زین العابدین تقوی ) موفق به تشخیص راه ضلال از نور شده و به راه نورانی توبه و ندامت و رهایی پای گذاشته اند ………. صدای صلوات از بلند گو به گوش میرسد و بعد شعارهایی که طی آنها گفته میشود صل علی محمد ( تقوی ) مبارز خوش آمد ………. و عدم پیوستنش به تشکیلات توابین زندان ناشی از عقده های شخصیتی و روانی او بوده و انگیزه فکری و منطقی برای مقاومت نداشته از برادر ( زین العابدین تقوی ) و توابین طراز اول زندان به علت نجات روح او از جهنم سوزان تشکر می کند ………. در بخش های دیگر این وبلاگ نیز اشاره هائی گذرا به زین العابدین تقوی فردود شده است اما این همه داستان نیست و جنایات این ابر دژخیم بسیار بیش از این هاست! هم اکنون این ابر شکنجه گر ساکن تهران است و از تخصص های بیمانندش برای یاری رساندن به حضرت ایه الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان!!! بهره می گیرد. اگر دوستان عکس و یا اطلاعات دیگری از این دژخیم بی همتا داشته باشند بهتر است دیگران را نیز آگاه کنند.

  دیدگاه توسط توضیح درباره یادداشت آموزش بازجوئی و شکنجه — فوریه 15, 2011 @ 7:04 ق.ظ. | پاسخ

 7. فهرست بخشی از جنایات کودتاگران دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران

  http://irancrimewatch.com

  دیدگاه توسط فهرست بخشی از جنایات کودتاگران دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران — فوریه 15, 2011 @ 7:05 ق.ظ. | پاسخ

 8. رحمت و رأفت اسلامی!!!

  برای درک رحمت و رأفت اسلامی لینک زیر را باز کنید. در آنجا چند لینک دیگر می بینید. بر روی این لینک ها راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های مشابه را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید. البته در این چند فهرست نام هزاران تن از کسانی که مشمول رحمت و رأفت نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند نیامده است و این فهرست ها نیاز به بازنگری بنیادین دارند.

  http://www.iran-archive.com/liste_edamiha/edamiha_1360_1367.html

  دیدگاه توسط رحمت و رأفت اسلامی!!! — فوریه 15, 2011 @ 7:06 ق.ظ. | پاسخ

 9. برای درک بیشتر رحمت و رأفت اسلامی!!!

  همچنین برای آن که درک بیشتری از رحمت و رأفت و عطوفت اسلامی هواداران حضرت ایة الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان!!! داشته باشید بد نیست لینک زیر را نیز ببینید:

  http://dambooli.files.wordpress.com/2010/12/shohadaye-sabz-2.jpg?w=497&h=372

  دیدگاه توسط برای درک بیشتر رحمت و رأفت اسلامی!!! — فوریه 15, 2011 @ 7:07 ق.ظ. | پاسخ

 10. ماجرای جگرسوز و دیوانه کننده خانم (ترانه موسوی) را فراموش نکنید:

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/04/13/tanin-184

  دیدگاه توسط ماجرای جگرسوز و دیوانه کننده خانم (ترانه موسوی) را فراموش نکنید — فوریه 16, 2011 @ 7:42 ق.ظ. | پاسخ

 11. چگونه دکتر زهرا بنی یعقوب آبکناری را خودکشی کردند؟!

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/05/10/tanin-219

  دیدگاه توسط چگونه دکتر زهرا بنی یعقوب آبکناری را خودکشی کردند؟! — فوریه 17, 2011 @ 2:47 ق.ظ. | پاسخ

 12. بر فرشته قاضی چه گذشت؟

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/-aaedbc89b0.html

  دیدگاه توسط بر فرشته قاضی چه گذشت؟ — فوریه 17, 2011 @ 2:48 ق.ظ. | پاسخ

 13. خاطرات تابستان 67

  در لینک http://www.tabestan67.com/include/khaterat.shtml نوشته های فراوانی را درباره کشتار تابستان 67 که بیشتر آنها دارای فرمت PDF هستند را می توانید پیدا کنید. برای دانلود نوشته ها بر روی لینک آنها راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های مشابه را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید.

  دیدگاه توسط خاطرات تابستان 67 — فوریه 17, 2011 @ 2:50 ق.ظ. | پاسخ

 14. زجرنامۀ يکی از شقايق‌های له ‌شدۀ‌ ايران (قربانی تجاوز در زندان – بهاره مقامی)

  http://news.gooya.com/politics/archives/2010/04/102943.php

  دیدگاه توسط زجرنامۀ يکی از شقايق‌های له ‌شدۀ‌ ايران (قربانی تجاوز در زندان – بهاره مقامی) — فوریه 17, 2011 @ 2:51 ق.ظ. | پاسخ

 15. [ بیداران ] : ١٣٦٧ کشتار جمعی زندانيان سياسی در زندان های شهرستان ها

  http://www.bidaran.net/spip.php?rubrique16

  دیدگاه توسط ١٣٦٧ کشتار جمعی زندانيان سياسی در زندان های شهرستان ها — فوریه 17, 2011 @ 2:52 ق.ظ. | پاسخ

 16. به دختران اعدامی تجاوز می شد که به بهشت نروند!

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/21/tanin-463

  دیدگاه توسط به دختران اعدامی تجاوز می شد که به بهشت نروند! — فوریه 17, 2011 @ 2:54 ق.ظ. | پاسخ

 17. دانلود کتاب: خوب نگاه کنید، راستکی است
  نوشته: پروانه علیزاده
  فایل PDF 450 کیلو بایت

  http://www.box.net/shared/makjjy54wc

  دیدگاه توسط خوب نگاه کنید، راستکی است — فوریه 17, 2011 @ 2:57 ق.ظ. | پاسخ

 18. بازخوانی یک جنایت: پروندۀ قتل فاطمه قائم مقامی و نقش علی فلاحیان در آن

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/04/20/tanin-188/#more-1270

  دیدگاه توسط پروندۀ قتل فاطمه قائم مقامی و نقش علی فلاحیان در آن — فوریه 17, 2011 @ 2:58 ق.ظ. | پاسخ

 19. برگی از تاریخ:

  http://www.bidaran.net/spip.php?article190

  http://www.bidaran.net/spip.php?article196

  http://www.bidaran.net/spip.php?article207

  دیدگاه توسط برگی از تاریخ — فوریه 17, 2011 @ 3:00 ق.ظ. | پاسخ

 20. با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!

  http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=363

  دیدگاه توسط با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم! — فوریه 17, 2011 @ 3:05 ق.ظ. | پاسخ

 21. کارنامه ( طاها طاهری ) با نام مستعار( مسعود صدر الاسلام ) دژخیم سرشناس رژیم و شکنجه گر کهریزک

  http://irangreenrevolution.wordpress.com/2010/07/03/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B7%D8%A7%D9%87%D8%A7-%D8%B7%D8%A7%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88/

  دیدگاه توسط کارنامه ( طاها طاهری ) با نام مستعار( مسعود صدر الاسلام ) دژخیم سرشناس رژیم و شکنجه گر کهریزک — فوریه 18, 2011 @ 11:59 ق.ظ. | پاسخ

 22. سردار ( حسین فدایی آشتیانی ) هم دژخیم کهریزک و هم نماینده مجلس!

  http://irangreenrevolution.wordpress.com/2010/07/03/%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D9%87%D8%B1/

  دیدگاه توسط سردار ( حسین فدایی آشتیانی ) هم دژخیم کهریزک و هم نماینده مجلس! — فوریه 18, 2011 @ 12:00 ب.ظ. | پاسخ

 23. مریم گلچین سا کن شهر آرهوس در دانمارک که در ضیافت احمدی نژاد در دسامبر ۲۰۰۹ در کپنها گ شرکت کرد
  این خانوم تدارکچی تمام مسافرت های گروه ههای به اصتلاح تحقیقاتی مختلف به ایران هست
  و در دفاع از خود در مورد این جلسه که عکسهاش همه جا به ثبت رسیده شرکت در این جلسه را انکار کرده که در لینک زیر مجبور به توجیه حضور خود را در جلسه شده
  http://snaphanen.dk/2009/12/26/maryam-golchin-jeg-deltog-ikke-i-selve-m%C3%B8det/
  http://www.uriasposten.net/archives/10578
  آدرسو تلفن ایشون هم اینه
  Enemærket 64 , 8240 Risskov , Århus Denmark
  Telefon: 86212782

  دیدگاه توسط Bahman — فوریه 20, 2011 @ 11:34 ب.ظ. | پاسخ

 24. بله باید اینچنین شود ودر مقدمات این کار بزرگ شرکت کنید

  دیدگاه توسط اصغر سگ پز — فوریه 23, 2011 @ 11:27 ق.ظ. | پاسخ

 25. ز تیر ۸۲ تا تیر ۸۸ – از مادر زهرا کاظمی تا پدر محمد کامرانی!

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/06/24/tanin-302/

  دیدگاه توسط ز تیر ۸۲ تا تیر ۸۸ – از مادر زهرا کاظمی تا پدر محمد کامرانی! — فوریه 25, 2011 @ 7:21 ب.ظ. | پاسخ

 26. اعترافات ( مهدی فاطمی صدر ) یکی از سرکوبگران رژیم: زنجیرم را کشیدم و تا ته کوچه همه را زدم!

  https://irangreenrevolution.wordpress.com/2011/02/22/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%A8%DA%AF/

  دیدگاه توسط اعترافات ( مهدی فاطمی صدر ) یکی از سرکوبگران رژیم: زنجیرم را کشیدم و تا ته کوچه همه را زدم! — فوریه 26, 2011 @ 3:34 ب.ظ. | پاسخ

 27. مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی

  Click to access ghatle%20ame%201367.pdf

  دیدگاه توسط مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی — فوریه 27, 2011 @ 5:50 ق.ظ. | پاسخ

 28. سایت آقای ایرج مصداقی، دایرة المعارفی ارزنده از سرگذشت و کارنامه و عکس های دژخیمان رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی

  http://www.irajmesdaghi.com/

  دیدگاه توسط سایت آقای ایرج مصداقی، دایرة المعارفی ارزنده از سرگذشت و کارنامه و عکس های دژخیمان رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی — فوریه 27, 2011 @ 6:16 ق.ظ. | پاسخ

 29. (قاضی مقیسه) شریرترین چهره زندان های جمهوری اسلامی دهه ۶۰

  http://irangreenrevolution.wordpress.com/2010/05/30/%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%82%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D9%87/#more-4371

  دیدگاه توسط (قاضی مقیسه) شریرترین چهره زندان های جمهوری اسلامی دهه ۶۰ — فوریه 27, 2011 @ 7:40 ق.ظ. | پاسخ

 30. اطلاعات «امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر» را تکمیل کنید

  مطبوعات دولتی ایران خبر تمام اعدام ها را منتشر نکرده اند، اخبار رادیوی رسمی رژیم لزوماً در روزنامه ها منعکس نشده و «امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر» به اخبار صدا و سیمای جمهوری اسلامی در طول ربع قرن اخیر دسترسی نداشته است. اخبار مربوط به اعدام ها در مناطق مختلف کشور نیز کامل نیست. اطلاعات برگرفته از روزنامه های رسمی ایران و سازمان های بین المللی حقوق بشر نیاز به تأیید، تکمیل و یا تصحیح خویشان، دوستان و شاهدان وقوع اعدام ها و قتل ها دارد. در صفحه مربوط به سرگذشت هر قربانی، بخشی به دفاعیات اختصاص یافته که اکثر اوقات به دلیل مخفی بودن محاکمات، نبود وکیل مدافع و تعرض به حقوق بازداشتیان، خالی از مطلب است. این وظیفه بازماندگان و دوستان ایشان است که با شرح حقایق ناگفته و دفاع از نزدیکانشان، حق دفاع را پس از مرگ به این قربانیان بازگردانند. اطلاعات گردآوری شده در»امید» گام نخست در تدوین یک سند مهم تاریخی کشورمان است. باشد تا قدم های بعدی را خویشان و دوستان قربانیان و دیگرشهروندان ایران با یاری به «امید» بردارند. با افزودن نامی به لیست «امید» ما را یاری دهید تا یاد قربانیان فراموش شده را زنده کنیم: مدارک رسمی (حکم جلب، مدارک دادگاه و غیره) عکس، شهادت، وصیتنامه و یا هر اطلاعی که در مورد قربانی دارید به وسیله فاکس، پست و یا پست الکترونیکی برای ما بفرستید. لطفاً نام قربانی، تاریخ و محل اعدام وی را پشت عکس و مدارک ارسالی بنویسید.

  http://www.iranrights.org/farsi/memorial-add.php

  دیدگاه توسط اطلاعات "امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر" را تکمیل کنید — فوریه 27, 2011 @ 3:05 ب.ظ. | پاسخ

 31. اعدامیان سازمان راه کارگر

  از لینک زیر فایلی با اندازه 3 مگابایت می توان دانلود کرد که حاوی نام ها و عکس های گروهی از اعضای سازمان راه کارگر است که به دست رژیم جمهوری اسلامی اعدام شدند:

  http://www.4shared.com/document/ZVJCEaTa/ketabe-shohada284.html

  دیدگاه توسط اعدامیان سازمان راه کارگر — مارس 2, 2011 @ 6:41 ق.ظ. | پاسخ

 32. ما در راه هدفمان (اسلام) جان و مال و همه چيزمان را خواهيم داد. شما چي؟

  دیدگاه توسط امير — مارس 4, 2011 @ 8:42 ق.ظ. | پاسخ

 33. کارنامه ( محمدعلی نصرتی ) دژخیمی که آدم کشتن برایش از کشتن مگس آسانتر است!

  http://irangreenrevolution.wordpress.com/2011/03/04/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%DA%A9/#more-7039

  دیدگاه توسط کارنامه ( محمدعلی نصرتی ) دژخیمی که آدم کشتن برایش از کشتن مگس آسانتر است! — مارس 4, 2011 @ 3:54 ب.ظ. | پاسخ

 34. سايت شما به سايت شكار بسيجي پيوند داده شد.

  دیدگاه توسط شير شجاع — مارس 6, 2011 @ 12:19 ق.ظ. | پاسخ

 35. وبلاگ خانم منیره برادران دارای اطلاعات ارزنده درباره شکنجه گاه ها و جنایات رژیم ضد بشری ولایت فقیه

  http://monireh-baradaran.blogspot.com/

  دیدگاه توسط وبلاگ منیره برادران — مارس 12, 2011 @ 7:08 ق.ظ. | پاسخ

  • دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران

   دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران با فرمت پی – دی – اف و اندازه دوازده مگابایت در چهارصد و نود و پنج صفحه – پس از باز کردن لینک زیر بر روی جمله ( دانلود با لینک مستقیم ) راست کلیک کنید و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های همانند را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید.

   http://azadieiran2.wordpress.com/2011/05/12/دانلود-کتاب-حقیقت-ساده/#comment-15

   دیدگاه توسط دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران — جون 14, 2011 @ 5:23 ب.ظ.

 36. سلام از کامنت ات ممنونیم! ما را هم در جوار خود بدانید! … پیش بسوی آزادی و محاکمه جنایتکاران تاریخ پرافتخار میهنمان! خمو.اره شاد و پیروز باشید!….

  دیدگاه توسط hoje — مارس 13, 2011 @ 12:00 ق.ظ. | پاسخ

 37. سلام ما دنبال محاكمه نيستيم ما اعدام انقلابي ميكنيم

  دیدگاه توسط shekarshekarchi — مارس 14, 2011 @ 9:33 ق.ظ. | پاسخ

 38. همۀ ۱۴۲ نفری که برده بودند

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/25/thmin-118/

  دیدگاه توسط همۀ ۱۴۲ نفری که برده بودند — مارس 18, 2011 @ 6:45 ق.ظ. | پاسخ

 39. گل های ملاقات

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/29/tanin-500/

  دیدگاه توسط گل های ملاقات — مارس 18, 2011 @ 9:06 ق.ظ. | پاسخ

 40. شرح فعالیت من و احکام بیدادگاه های اسلامی تبریز

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/04/05/tanin-173/

  دیدگاه توسط شرح فعالیت من و احکام بیدادگاه های اسلامی تبریز — مارس 18, 2011 @ 9:07 ق.ظ. | پاسخ

 41. خواستگاری!

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/25/tanin-480/

  دیدگاه توسط خواستگاری ! — مارس 18, 2011 @ 9:08 ق.ظ. | پاسخ

 42. ولی تو مجبوری بغضت را بخوری

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/26/tanin-488/

  دیدگاه توسط ولی تو مجبوری بغضت را بخوری — مارس 18, 2011 @ 9:11 ق.ظ. | پاسخ

 43. به یاد ده زن بهائی که در شیراز اعدام شدند

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/11/08/tanin-704/

  دیدگاه توسط به یاد ده زن بهائی که در شیراز اعدام شدند — مارس 18, 2011 @ 9:12 ق.ظ. | پاسخ

 44. تصاویر, زندگینامه و جنایات هشت خونخوار ولایتمدار

  http://hakemiat-e-mardom.blogspot.com/2010/10/blog-post_06.html

  دیدگاه توسط تصاویر, زندگینامه و جنایات هشت خونخوار ولایتمدار — مارس 20, 2011 @ 7:46 ب.ظ. | پاسخ

 45. تابستان ۶۷ برای کریستین اوتو و تابستان ۶۷ برای زنان زندانی در ایران

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/07/31/tanin-392/

  دیدگاه توسط تابستان ۶۷ برای کریستین اوتو و تابستان ۶۷ برای زنان زندانی در ایران — مارس 23, 2011 @ 9:40 ب.ظ. | پاسخ

 46. کتاب: مجمع الجزایر رنج
  نوشته: هما جابری
  فرمت فایل: پی – دی – اف
  اندازه: دو مگابایت

  برای دانلود کتاب در نشانی اینترنتی زیر بر روی لینک دانلود راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های همانند را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید.

  http://www.iran-efshagari.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=7&Itemid=9

  دیدگاه توسط مجمع الجزایر رنج — مارس 27, 2011 @ 8:59 ب.ظ. | پاسخ

 47. لیست بزرگی از شهدای جنبش سبز به همراه عکس ها و توضیحات که برای دیدن توضیحات باید روی نشانه ذره بین کلیک کنید:

  http://www.sorkhesabz.com/martyr

  دیدگاه توسط لیست بزرگی از شهدای جنبش سبز — مارس 28, 2011 @ 5:38 ق.ظ. | پاسخ

 48. همه شور بود و اميد

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/08/25/tanin-481/

  دیدگاه توسط همه شور بود و اميد — مارس 29, 2011 @ 4:55 ب.ظ. | پاسخ

 49. جانباختگان سازمان فدائیان در رژیم جمهوری اسلامی

  http://96.0.49.145/?p=1034

  دیدگاه توسط جانباختگان سازمان فدائیان در رژیم جمهوری اسلامی — آوریل 4, 2011 @ 7:43 ق.ظ. | پاسخ

 50. چرا دل آرام دارابی، دختر بیگناه را اعدام کردند؟

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/04/01/tanin-1189/

  دیدگاه توسط چرا دل آرام دارابی، دختر بیگناه را اعدام کردند؟ — آوریل 5, 2011 @ 5:00 ق.ظ. | پاسخ

 51. مزدوران جمهوری اسلامی

  http://mozdoran.com/

  دیدگاه توسط مزدوران جمهوری اسلامی — آوریل 6, 2011 @ 10:59 ق.ظ. | پاسخ

 52. زندگینامه سعید مرتضوی

  http://democtatori.blogspot.com/2009/08/blog-post_20.html

  دیدگاه توسط زندگینامه سعید مرتضوی — آوریل 7, 2011 @ 9:31 ب.ظ. | پاسخ

 53. اسامی شکنجه گران زندان کهریزک

  http://democtatori.blogspot.com/2009/08/blog-post_7488.html

  دیدگاه توسط اسامی شکنجه گران زندان کهریزک — آوریل 7, 2011 @ 9:34 ب.ظ. | پاسخ

 54. اسامی و مشخصات قاتلین، جاسوسان و افراد کلیدی وزارت اطلاعات در قتل های زنجیره ای

  بر روی لینک زیر راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های مشابه را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید تا فایلی با فرمت پی – دی – اف و اندازه 200 کیلوبایت دارای اسامی و مشخصات قاتلین، جاسوسان و افراد کلیدی وزارت اطلاعات در قتل های زنجیره ای را دریافت کنید:

  Click to access ghatlhaa37.pdf

  دیدگاه توسط افراد کلیدی وزارت اطلاعات در قتل های زنجیره ای — آوریل 10, 2011 @ 8:22 ب.ظ. | پاسخ

 55. اسماعیل افتخاری کیست؟

  http://democtatori.blogspot.com/2009/08/blog-post_585.html

  دیدگاه توسط اسماعیل افتخاری کیست؟ — آوریل 13, 2011 @ 3:00 ق.ظ. | پاسخ

 56. کتایون آذرلی قربانی تجاوز جنسی در زندان های جمهوری اسلامی سخن می گوید

  کتایون آذرلی دختری است که در هفده سالگی برای سرودن شعری بر ضد رژیم ولایت فقیه دستگیر شد، چندین بار به او تجاوز شد، ناخن هایش کشیده شدند، دندان هایش را با مشت و سیلی شکستند و چند سال در زندان ماند. بخشی از سرگذشت کتایون آذرلی از زبان خودش:

  دیدگاه توسط کتایون آذرلی قربانی تجاوز جنسی در زندان های جمهوری اسلامی سخن می گوید — مِی 4, 2011 @ 8:43 ق.ظ. | پاسخ

 57. چماغ بدست هاي احمدي نژاد را ببينيد .
  http://www.andishehnovin.wordpress.com

  دیدگاه توسط shaghaghy — مِی 4, 2011 @ 5:36 ب.ظ. | پاسخ

 58. کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه

  http://asghar-joudi.com/2011/05/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AF/#respond

  دیدگاه توسط کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه — مِی 5, 2011 @ 1:03 ب.ظ. | پاسخ

  • این نوشتار در این لینک نیز موجود است:

   http://aleborzma.wordpress.com/2011/05/09/%d8%b5%d8%a7%d8%af%d9%82-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%db%8c-%d8%af%da%98%d8%ae%db%8c%d9%85-%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%88-%d8%af%d8%b2%d8%af-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d8%a7/

   دیدگاه توسط این نوشتار در این لینک نیز موجود است — جون 28, 2012 @ 11:11 ب.ظ.

  • محمد ایمانی یامچی – عکس یک

   محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است – عکس یک

   دیدگاه توسط محمد ایمانی یامچی – عکس یک — جون 28, 2012 @ 11:14 ب.ظ.

  • محمد ایمانی یامچی – عکس دو

   محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است – عکس دو

   دیدگاه توسط محمد ایمانی یامچی – عکس دو — جون 28, 2012 @ 11:15 ب.ظ.

  • محمد ایمانی یامچی – عکس سه

   محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است – عکس سه

   دیدگاه توسط محمد ایمانی یامچی – عکس سه — جون 28, 2012 @ 11:16 ب.ظ.

  • روح الله ایمانی یامچی – عکس

   روح الله ایمانی یامچی پسر آخوند خونخوار محمد ایمانی یامچی و از آخوندهای هوادار رژیم در تبریز است و در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در تبریز نامزد شده بود – عکس

   دیدگاه توسط روح الله ایمانی یامچی – عکس — جون 28, 2012 @ 11:18 ب.ظ.

  • روح الله ایمانی یامچی – وبلاگ

   روح الله ایمانی یامچی در وبلاگ زیر برای هواداری از رژیم ولایت فقیه نوشته می نویسد:

   http://imani-yamchi.blogfa.com/

   دیدگاه توسط روح الله ایمانی یامچی – وبلاگ — جون 28, 2012 @ 11:20 ب.ظ.

  • حسین ایمانی یامچی – عکس

   حسین ایمانی یامچی پسر آخوند خونخوار محمد ایمانی یامچی و از آخوندهای هوادار رژیم در تبریز است – عکس

   دیدگاه توسط حسین ایمانی یامچی – عکس — جون 28, 2012 @ 11:21 ب.ظ.

  • حسین ایمانی یامچی ــ وبلاگ

   حسین ایمانی یامچی در وبلاگ زیر برای هواداری از رژیم ولایت فقیه نوشته مینویسد:

   http://dr-imani.blogfa.com/

   دیدگاه توسط حسین ایمانی یامچی ــ وبلاگ — آگوست 22, 2012 @ 7:21 ق.ظ.

  • محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان ــ عکس

   دیدگاه توسط محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان ــ عکس — آگوست 22, 2012 @ 7:25 ق.ظ.

  • صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در حال نماز خواندن! ــ عکس

   هواداران رژیم گفته اند که این عکس در یک مهمانی گرفته شده است و برخی از کسانی که ضد رژیم هستند نیز گفته اند که این عکس در زندان اوین گرفته شده است و محمود احمدی نژاد در زندان اوین با نام مستعار میرزائی از زندانیان ضد رژیم بازجوئی می کرده است.

   هیچکدام از این سخنان نمی توانند درست باشند چون بر روی دیوار کاغذی چسبانده شده است که روی آن نوشته شده است: (خروج از زندان) و این کاغذ برای راهنمائی کسانی است که برای کارهای گوناگونی مانند ملاقات با زندانیان و کارهای اداری به زندان می روند و مهمانی در یک خانه ارتباطی با تابلوی راهنمای (خروج از زندان) نمی تواند داشته باشد.

   از سوی دیگر دلیل محکمی که نشان دهد صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در زندان اوین کار کرده اند نیز در دست نیست اما دلائل روشن و انکارناپذیری در دست هستند که هم صادق محصولی و هم محمود احمدی نژاد در زندان ها و شکنجه گاه های رژیم در آذربایجان و به ویژه زندان اورمیه مشغول بازجوئی و شکنجه و به دار آویختن و تیرباران کردن و تیر خلاص زدن بوده اند.

   ارزیابی نهائی این است که این عکس در زندان اورمیه و یا در یکی دیگر از زندان های رژیم در آذربایجان گرفته شده است.

   دیدگاه توسط صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در حال نماز خواندن! ــ عکس — آگوست 22, 2012 @ 7:30 ق.ظ.

 59. مجاهدین می گویند این افراد در اعدام های 1367 دست داشته اند

  http://aleborzma.wordpress.com/2009/12/14/%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-1/

  دیدگاه توسط مجاهدین می گویند این افراد در اعدام های 1367 دست داشته اند — مِی 13, 2011 @ 11:36 ب.ظ. | پاسخ

 60. قتل عام شدگان شهرم لنگرود

  http://aleborzma.wordpress.com/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B9%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%85-%D9%84%D9%86%DA%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF/

  دیدگاه توسط قتل عام شدگان شهرم لنگرود — مِی 13, 2011 @ 11:37 ب.ظ. | پاسخ

 61. بخشی از اسناد فوق سری بازجوئی سعید امامی درباره قتل سید احمد خمینی

  http://irangreenrevolution.wordpress.com/2010/06/10/%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AC%D9%88%D8%A6%DB%8C-%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85/

  دیدگاه توسط بخشی از اسناد فوق سری بازجوئی سعید امامی درباره قتل سید احمد خمینی — مِی 20, 2011 @ 4:18 ق.ظ. | پاسخ

 62. جسد مثله شده عزت ابراهیم نژاد به دست مسعود دهنمکی

  http://cafenadery.com/2011/05/22/%D8%AC%D8%B3%D8%AF-%D9%85%D8%AB%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B9%D8%B2%D8%AA-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%B9/#comment-683

  دیدگاه توسط جسد مثله شده عزت ابراهیم نژاد به دست مسعود دهنمکی — مِی 22, 2011 @ 11:22 ب.ظ. | پاسخ

 63. اعدامِ روح انگيز دهقانی و اسمر آذری در زندان تبریز

  http://aleborzma.wordpress.com/2010/10/08/%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%90-%D8%B1%D9%88%D8%AD-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%8A%D8%B2-%D8%AF%D9%87%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%B1-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D9%8A/

  دیدگاه توسط اعدامِ روح انگيز دهقانی و اسمر آذری در زندان تبریز — مِی 22, 2011 @ 11:23 ب.ظ. | پاسخ

 64. درود
  این لینک مطلبی است در باره پاره ای از مشاهدات عینی من از وضعیت زندان قزلحصار و زندانیان سیاسی و غیر سیاسی– که با کنایه تحت عنوان «معذرت خواهی من از رهبر» منتشر شده است. خواهشمند است این نقض های حقوق بشری را به گوش نشست آتی حقوق بشر در ژنو برسانید.

  با تشکر از زحمات شما همرزمان گرامی

  http://shekarebasiji.com/2011/05/23/saying-oppology-to-dictator

  دیدگاه توسط Vspecialagent — مِی 23, 2011 @ 6:46 ب.ظ. | پاسخ

 65. اعدام ثریا ابوالفتحی در زندان تبریز

  http://www.mojahedin.org/pages/martyrsDetails.aspx?MartyrId=322

  *************************************************
  البته در این لینک که مربوط به سازمان مجاهدین خلق است بسیاری از حقایق درباره ثریا ابوالفتحی ناگفته مانده اند و سازمان مجاهدین خلق از اعدام ثریا ابوالفتحی برای تبلیغ خودش با زبان ویژه تبلیغات بهره برداری کرده است. گویا همسر خانم ثریا ابوالفتحی آقائی به نام مهندس خسروشاهی بوده است و از سرنوشت آقای مهندس خسروشاهی پس از فرارش به یاری ثریا اطلاعی در دست نیست. همچنین گفته شده است که ثریا هنگام مرگ باردار بوده است و بر اثر ضربات مشت و لگد و سیلی دچار زایمان زودرس می شود و بچه اش را با رنج فراوان به دنیا می آورد و گلوله ای به مغز نوزاد ثریا ابوالفتحی و گلوله ای به مغز خود ثریا ابوالفتحی شلیک می شود. کسی که ثریا ابوالفتحی را به اعدام محکوم کرد آخوندی به نام شجاعی است که هزاران تن را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای در دادگاه انقلاب اسلامی تبریز به اعدام محکوم کرده است. گفته شده است کسی که ثریا ابوالفتحی و کودکش را کشت فردی به نام حسینی نژاد بوده است و البته روشن نیست که حسینی نژاد نام حقیقی این دژخیم است و یا حسینی نژاد نام مستعار اوست. همچنین برادر ثریا ابوالفتحی یعنی دکتر علی ابوالفتحی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز بود که کوشش فراوانی در نامه نگاری به سازمان های جهانی و حقوق بشری درباره خواهرش انجام داد اما یک روز لاشه دکتر علی ابوالفتحی در باغی در باسمنج که شهرکی در حومه تبریز است پیدا شد و سپس گفته شد که دکتر علی ابوالفتحی سم کشاورزی خورده و خودکشی کرده است!

  دیدگاه توسط اعدام ثریا ابوالفتحی در زندان تبریز — مِی 23, 2011 @ 8:47 ب.ظ. | پاسخ

 66. با چهره‌ مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم

  http://aleborzma.wordpress.com/2011/05/07/%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4/

  دیدگاه توسط با چهره‌ مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم — جون 6, 2011 @ 5:05 ب.ظ. | پاسخ

 67. شاهدان كشته شدن شهيد شبنم سهرابی پيدا شدند

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/06/28/tanin-311/

  دیدگاه توسط شاهدان كشته شدن شهيد شبنم سهرابی پيدا شدند — جون 11, 2011 @ 6:08 ق.ظ. | پاسخ

 68. فاطمه راگرفتند، یک کارت شهید دادند!

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/07/01/tanin-321/

  دیدگاه توسط فاطمه راگرفتند، یک کارت شهید دادند! — جون 14, 2011 @ 5:09 ب.ظ. | پاسخ

 69. خوب نگاه کنید!! از سر انگشتان این جنایتکار خون می چکد

  http://rahekargar.wordpress.com/2011/03/25/nawi-4402/#more-59489

  دیدگاه توسط خوب نگاه کنید!! از سر انگشتان این جنایتکار خون می چکد — جون 15, 2011 @ 5:56 ق.ظ. | پاسخ

 70. مسئولیت موسوی اردبیلی در اعدام های سال 1367

  http://1freedomseeker.wordpress.com/2011/06/14/%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7/

  دیدگاه توسط مسئولیت موسوی اردبیلی در اعدام های سال 1367 — جون 16, 2011 @ 5:13 ق.ظ. | پاسخ

 71. جناب آقای آیت الله خامنه ای، با چشمان خودم دیدم که در بند 209، جوان بیست و چند ساله به خاطر تماس های مکرر بازجویان با مادر تنهایش چند بار اقدام به خودکشی کرد

  http://leisuremind11.wordpress.com/2011/05/08/%D8%AC%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88/

  دیدگاه توسط جناب آقای آیت الله خامنه ای .......... — ژوئیه 5, 2011 @ 2:48 ب.ظ. | پاسخ

 72. زمان چه زود می گذرد و تاریخ فراموش می شود! جناب خامنه ای!

  http://arianzolfaghari.wordpress.com/2011/07/06/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88/#comments

  دیدگاه توسط زمان چه زود می گذرد و تاریخ فراموش می شود! جناب خامنه ای! — ژوئیه 9, 2011 @ 11:49 ق.ظ. | پاسخ

 73. عکس‌ها و مشخصات برخی از عاملین اجرایی کشتار

  http://www.alfabetmaxima.com/communshoura/maghalehMatnKamelSotonAzad.php?id=599

  دیدگاه توسط عکس‌ها و مشخصات برخی از عاملین اجرایی کشتار — ژوئیه 16, 2011 @ 9:49 ب.ظ. | پاسخ

 74. تایید یکی از اعضای سابق سپاه مبنی بر شکنجه و تجاوز در زندان های اطلاعات موازی

  http://arian20news.wordpress.com/2011/07/19/%D8%AA%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%A8%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B4%D9%83%D9%86/

  دیدگاه توسط تایید یکی از اعضای سابق سپاه مبنی بر شکنجه و تجاوز در زندان های اطلاعات موازی — ژوئیه 19, 2011 @ 4:38 ب.ظ. | پاسخ

 75. مادر سعید زینالی: بعد از ۱۲ سال نمی دانم بچه ام زنده است یا مرده؟!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/07/24/11889/

  دیدگاه توسط مادر سعید زینالی: بعد از ۱۲ سال نمی دانم بچه ام زنده است یا مرده؟! — ژوئیه 26, 2011 @ 1:37 ب.ظ. | پاسخ

 76. سؤال احمد خمینی درباره زندانیان سیاسی و صدور فرمان قتل از سوی روح الله خمینی

  http://3.bp.blogspot.com/_SdDi8-kRkC8/RvV1QYnq0nI/AAAAAAAAAIc/EBu6sdC4wmI/s1600/Montage.bmp

  دیدگاه توسط سؤال احمد خمینی درباره زندانیان سیاسی و صدور فرمان قتل از سوی روح الله خمینی — ژوئیه 28, 2011 @ 3:48 ق.ظ. | پاسخ

 77. سخنان یکی از بازماندگان کشتار تابستان 67 در اصفهان

  http://aleborzma.wordpress.com/2011/03/30/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7/

  دیدگاه توسط سخنان یکی از بازماندگان کشتار تابستان 67 در اصفهان — آگوست 4, 2011 @ 4:51 ق.ظ. | پاسخ

 78. محمد حسین فرهنگی سرکوبگری در نقش نماینده مجلس

  http://shekarebasiji.com/2011/07/17/mohmad-hossain-farhnagi/

  دیدگاه توسط محمد حسین فرهنگی سرکوبگری در نقش نماینده مجلس — آگوست 4, 2011 @ 5:39 ق.ظ. | پاسخ

 79. آخوند سید محمد رضا میر تاج الدینی مزدوری هزار چهره

  http://shekarebasiji.com/2011/07/24/mirtajodini/

  دیدگاه توسط آخوند سید محمد رضا میر تاج الدینی مزدوری هزار چهره — آگوست 4, 2011 @ 5:40 ق.ظ. | پاسخ

 80. اکبر غفاری سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان

  http://shekarebasiji.com/2011/07/28/akbar-ghafari/

  دیدگاه توسط اکبر غفاری سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان — آگوست 4, 2011 @ 5:41 ق.ظ. | پاسخ

 81. حمید چیت چیان از بنیانگزاران دستگاه سرکوب و شکنجه در آذربایجان

  http://shekarebasiji.com/2011/08/04/mozdor-hamid-chitchian/

  دیدگاه توسط حمید چیت چیان از بنیانگزاران دستگاه سرکوب و شکنجه در آذربایجان — آگوست 5, 2011 @ 2:38 ق.ظ. | پاسخ

 82. واقعا براتون متاسفام که با وجود عقلی که خداوند عنایت فرموده تا بدی رو خوبی تشخیص بدید باز هم شما دچارانحرافی شدید که از دستاوردهای آمریکا و اسراییل ملعون و انگلیس پست است .
  تا موقعی که شما به اصطلاح دچار این جور روشن فکری ها هستید غرب وحشی به شما امیدوار خواهد بود و مانیاز به دشمن نخواهیم داشت .
  به امید روزی که شما یا در کشور عزیزمان ایران نباشید یا وجود نحستان از روی زمین پاک شود که جز انحراف و فساد و فحشا کار دیگه ای بلد نیستید .

  دیدگاه توسط برزخ — آگوست 6, 2011 @ 7:02 ق.ظ. | پاسخ

 83. سلمان خدادادی دژخیم رژیم در اردبیل

  http://shekarebasiji.com/2011/08/07/mozdor-salman-khodadadi/

  دیدگاه توسط سلمان خدادادی دژخیم رژیم در اردبیل — آگوست 8, 2011 @ 6:42 ق.ظ. | پاسخ

 84. زهرا مدنی: پروندۀ قتل را بستند، گفتند مقصر خودش بود!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/17/12586/

  دیدگاه توسط زهرا مدنی: پروندۀ قتل را بستند، گفتند مقصر خودش بود! — آگوست 20, 2011 @ 5:22 ق.ظ. | پاسخ

 85. با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار 67 را نمی توان شست!

  http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=410

  دیدگاه توسط با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار 67 را نمی توان شست! — آگوست 20, 2011 @ 5:25 ق.ظ. | پاسخ

 86. این سه قاضی را بشناسید: مقیسه، صلواتی، پیرعباسی

  http://kaleme.com/1389/10/10/klm-42448/

  دیدگاه توسط این سه قاضی را بشناسید: مقیسه، صلواتی، پیرعباسی — آگوست 20, 2011 @ 6:40 ق.ظ. | پاسخ

 87. قاضیان مرگ ” قاضی محمد مقیسه، قاضی ابوالقاسم صلواتی، قاضی پیرعباسی”

  http://faryad2010.wordpress.com/2011/01/26/%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D9%85%D9%82%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B5%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%AA/

  دیدگاه توسط قاضیان مرگ ” قاضی محمد مقیسه، قاضی ابوالقاسم صلواتی، قاضی پیرعباسی” — آگوست 20, 2011 @ 6:41 ق.ظ. | پاسخ

 88. سرگذشت زهرا ذوالفقاری

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/23/12774/

  دیدگاه توسط سرگذشت زهرا ذوالفقاری — آگوست 25, 2011 @ 5:53 ق.ظ. | پاسخ

 89. سوزان نیکزاد از فراز قله ای به حقارتشان چشم دوخته بود

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/25/12822/

  دیدگاه توسط سوزان نیکزاد از فراز قله ای به حقارتشان چشم دوخته بود — آگوست 25, 2011 @ 7:33 ب.ظ. | پاسخ

 90. مجید سلیمی یکی از جنایتکاران علیه بشریت و دست اندر کاران قتل عام 67

  http://wwwm.pezhvakeiran.com/page1.php?id=35129

  دیدگاه توسط مجید سلیمی یکی از جنایتکاران علیه بشریت و دست اندر کاران قتل عام 67 — آگوست 25, 2011 @ 7:34 ب.ظ. | پاسخ

 91. اسامی ۳۸۹ نفر از عوامل اعدام های دهۀ شصت و قتل های زنجیره ای

  http://eshtrak.wordpress.com/2011/08/21/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DB%B3%DB%B8%DB%B9-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%87-%D8%B4%D8%B5%D8%AA/

  دیدگاه توسط اسامی ۳۸۹ نفر از عوامل اعدام های دهۀ شصت و قتل های زنجیره ای — آگوست 26, 2011 @ 1:29 ق.ظ. | پاسخ

 92. حسین قربان زاده معروف به حسین گشتاپو شکنجه گر نیروی انتظامی

  http://asgharoslo.blogspot.com/2011/04/blog-post_1487.html

  دیدگاه توسط حسین قربان زاده معروف به حسین گشتاپو شکنجه گر نیروی انتظامی — سپتامبر 1, 2011 @ 7:17 ق.ظ. | پاسخ

 93. آخرین نگاه…..ها ( فریبا ثابت )

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/29/12961/

  دیدگاه توسط آخرین نگاه…..ها ( فریبا ثابت ) — سپتامبر 1, 2011 @ 7:18 ق.ظ. | پاسخ

 94. خاطرات منیره برادران از کشتار تابستان سال 67

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/29/shab-102/

  دیدگاه توسط خاطرات منیره برادران از کشتار تابستان سال 67 — سپتامبر 1, 2011 @ 7:20 ق.ظ. | پاسخ

 95. داستان ۱۳ سال بی خبری از پیروز دوانی

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/13-22.html

  دیدگاه توسط داستان ۱۳ سال بی خبری از پیروز دوانی — سپتامبر 1, 2011 @ 7:21 ق.ظ. | پاسخ

 96. خاطرات عفت ماهباز از کشتار تابستان سال ۶۷

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/08/31/13041/

  دیدگاه توسط خاطرات عفت ماهباز از کشتار تابستان سال ۶۷ — سپتامبر 1, 2011 @ 7:22 ق.ظ. | پاسخ

 97. در سال ۶۷ چگونه از اعدام عزیزانمان با خبر شدیم؟

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/03/13131/

  دیدگاه توسط در سال ۶۷ چگونه از اعدام عزیزانمان با خبر شدیم؟ — سپتامبر 11, 2011 @ 7:59 ق.ظ. | پاسخ

 98. خاطرات نسرین پرواز از کشتار تابستان سال 67

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/06/tahmin-198/

  دیدگاه توسط خاطرات نسرین پرواز از کشتار تابستان سال 67 — سپتامبر 11, 2011 @ 8:01 ق.ظ. | پاسخ

 99. اعدام زنان در تابستان ٦٧ در ایلام و کرمانشاه

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/08/13270/

  دیدگاه توسط اعدام زنان در تابستان ٦٧ در ایلام و کرمانشاه — سپتامبر 11, 2011 @ 8:02 ق.ظ. | پاسخ

 100. کودکیم در زندان ها و شکنجه گاه ها جا مانده است! ( سیامک بهاری )

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/09/13291/

  دیدگاه توسط کودکیم در زندان ها و شکنجه گاه ها جا مانده است! ( سیامک بهاری ) — سپتامبر 11, 2011 @ 8:02 ق.ظ. | پاسخ

 101. به دختر دوازده ساله ام دستبند و چشمبند زده بودند!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/10/13302/

  دیدگاه توسط به دختر دوازده ساله ام دستبند و چشمبند زده بودند! — سپتامبر 11, 2011 @ 8:04 ق.ظ. | پاسخ

 102. دانلود کتاب های نه زیستن نه مرگ نوشتۀ: ایرج مصداقی

  جلد یک: غروب سپیده – 470 صفحه – اندازه چهار مگابایت

  جلد دو: اندوه ققنوس ها – 494 صفحه – اندازه چهار مگابایت

  جلد سه: تمشک های نا آرام – 478 صفحه – اندازه چهار مگابایت

  جلد چهار: تا طلوع انگور – 376 صفحه – اندازه سه مگابایت

  توضیح اشتباهات – 9 صفحه – اندازه 200 کیلوبایت

  برای دانلود کتاب ها لینک زیر را باز کنید و سپس بر روی لینک های دانلود کتاب ها راست کلیک کرده و گزینۀ Save Target As را در اینترنت اکسپلورر و گزینه های همانند را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید:

  http://irajmesdaghi.com/page1.php?id=185

  دیدگاه توسط نه زیستن نه مرگ — سپتامبر 21, 2011 @ 6:43 ق.ظ. | پاسخ

 103. رحمان حتی یک تلفن نزد!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/14/tanin-1353/

  دیدگاه توسط رحمان حتی یک تلفن نزد! — سپتامبر 21, 2011 @ 6:44 ق.ظ. | پاسخ

 104. پروانه عارف و کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/16/13483/

  دیدگاه توسط پروانه عارف و کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67 — سپتامبر 21, 2011 @ 6:45 ق.ظ. | پاسخ

 105. نه پسرم تو ديگه بابا نداری!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/18/13522/

  دیدگاه توسط نه پسرم تو ديگه بابا نداری! — سپتامبر 21, 2011 @ 6:46 ق.ظ. | پاسخ

 106. سرگذشت دو هنرمند در دو سوی جهان: جول کیلچر – کتایون آذرلی

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/11/17/15421/

  دیدگاه توسط سرگذشت دو هنرمند در دو سوی جهان: جول کیلچر – کتایون آذرلی — نوامبر 20, 2011 @ 7:59 ق.ظ. | پاسخ

 107. در دومین ساگرد عاشورای خونین قاتلان آزاد و خانواده ها در عذاب!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/12/05/15934/

  دیدگاه توسط در دومین ساگرد عاشورای خونین قاتلان آزاد و خانواده ها در عذاب! — دسامبر 12, 2011 @ 10:46 ق.ظ. | پاسخ

 108. فرخنده حاجی زاده: حمید و کارون را سلاخی کردند و گفتند اشتباه شده!

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/12/11/16097/

  دیدگاه توسط فرخنده حاجی زاده: حمید و کارون را سلاخی کردند و گفتند اشتباه شده! — دسامبر 12, 2011 @ 10:49 ق.ظ. | پاسخ

 109. «اینجا هیچ چیز ترسناکتر از زنده بودن نیست!»

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/01/18/16859/

  دیدگاه توسط "اینجا هیچ چیز ترسناکتر از زنده بودن نیست!" — ژانویه 27, 2012 @ 4:12 ق.ظ. | پاسخ

 110. ملاقات بعد از اعدام!

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/01/26/17060/

  دیدگاه توسط ملاقات بعد از اعدام! — ژانویه 27, 2012 @ 4:13 ق.ظ. | پاسخ

 111. سوم بهمن ۱۳۹۰ بیست و نهمین زادروز ندا آقاسلطان

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/01/23/16781-2/

  دیدگاه توسط سوم بهمن ۱۳۹۰ بیست و نهمین زادروز ندا آقاسلطان — ژانویه 27, 2012 @ 4:15 ق.ظ. | پاسخ

 112. شکنجه گر ارشد اوین کیست؟

  http://parsianpress.com/2011/10/15/%D8%B4%D9%83%D9%86%D8%AC%D9%87-%D9%83%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%8A%D9%86-%D9%83%D9%8A%D8%B3%D8%AA/

  دیدگاه توسط شکنجه گر ارشد اوین کیست؟ — فوریه 10, 2012 @ 5:39 ق.ظ. | پاسخ

 113. نازآفرین صبوری: عکس کشته شده های سردخانۀ کهریزک بسیار وحشتناک بود

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/01/23/16998/

  دیدگاه توسط نازآفرین صبوری: عکس کشته شده های سردخانۀ کهریزک بسیار وحشتناک بود — فوریه 10, 2012 @ 5:41 ق.ظ. | پاسخ

 114. نهم بهمن ماه سالروز اعدام زهرا بهرامی به دست رژیم دژخیمان ستمگر

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/01/30/17083/

  دیدگاه توسط نهم بهمن ماه سالروز اعدام زهرا بهرامی به دست رژیم دژخیمان ستمگر — فوریه 10, 2012 @ 5:52 ق.ظ. | پاسخ

 115. پروندۀ لیلی فتحی نمادی از ظلم و بی عدالتی دستگاه قضائی رژیم ولایت فقیه

  http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=432

  دیدگاه توسط پروندۀ لیلی فتحی نمادی از ظلم و بی عدالتی دستگاه قضائی رژیم ولایت فقیه — فوریه 10, 2012 @ 5:55 ق.ظ. | پاسخ

 116. فهرست بیش از هزار آخوند تبریزی

  تخمین زده می شود که کمابیش هزار و پانصد آخوند در شهر تبریز جای گرفته اند، گروهی از این آخوندها از کارگزاران رژیم ولایت فقیه هستند، گروهی دیگر از کارگزاران رژیم نیستند اما از راه دین نان مفت می خورند، روشن است که در فردای ایران آزاد و پس از آن که رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه نیست و نابود شد و لاشه پلشت آن به زباله دان تاریخ پرتاب شد بدون چون و چرا باید دستگاهی به نام روحانیت برچیده شود، ستمگران به کیفر برسند و دیگر کسانی که از راه دین مفت خوری می کنند عبا و عمامه را کنار گذاشته و به دنبال پیشه ای آبرومندانه باشند، با در نظر داشتن این که در هیچ کجای دین اسلام گروهی به نام روحانی وجود ندارد و در زمان پیامبر اسلام عنوان هائی مانند روحانی، ایة الله، حجة الاسلام، مجتهد، مرجع تقلید، ملا ، آخوند، طلبه، روضه خوان، نوحه خوان، مرثیه خوان، مداح و ………. وجود نداشتند و دستگاه روحانیت و مفت خوری از راه دین در زمان فرمانروائی پادشاهان صفوی با الگوبرداری از دستگاه روحانیت مسیحیان کاتولیک برپا شد، در فهرست زیر نام و نام خانوادگی بیش از هزار آخوند که در تبریز جای گرفته اند آمده است، این فهرست کامل نیست و شما اگر تبریزی هستید این فهرست را کپی کنید و در تکمیل آن بکوشید و بهتر است این فهرست را در برنامه اکسل جای دهید و در برنامه اکسل ستونی برای نام خانوادگی، ستونی برای نام، ستونی برای نشانی و ستون هائی برای کد پستی و شماره تلفن و مانند آن بسازید و بهتر است در برنامه اکسل برای هر یک از حروف الفبا یک کاربرگ جداگانه را به کار ببرید، اگر وبلاگ و وبسایتی را می گردانید این فهرست را در آن جای دهید و در فرستادن آن به وبلاگ ها و وبسایت های دیگر بکوشید:

  آ

  آخرتی محرم | آخوندی عبدالعلی | آذری عبدالله | آراسته جواد | آرباطانی اکبر | آریان نژاد محمد | آزادان بلال | آزادگویان یونس | آستمالی محمد | آسمانی امیر | آصفی تبریزی محمد | آقائی ربعلی | آقاجانی علی اصغر | آقاجانی مجید | آقازاده علی | آقازاده نجف | آلانقی حسن | آل محمد سیدرسول | آل محمد سیدمحمدتقی | آل هاشم سیدتقی | آل هاشم سیدمحمدعلی | آهنگری صادق | آهنگری بخشایش بهلول

  ا

  ابراهیم پور محسن | ابراهیم نژاد محمد | ابراهیمی سلیمان | ابراهیمی عبدالکریم | ابراهیمی فر محسن| ابوالقاسمی نوحی عبدالصمد | احسانی طاهر | احمدپوری بقا محمدحسین | احمدوند علی محمد | احمدی سیدمحمد | احمدی صفر | احمدی عبدالوهاب | احمدیان محمدعلی | اخوان علی اصغر | ادیب علی | ارجمندی بشیر | ارضی تقی | ارمغانی کلوانق ابراهیم | استادی علی | استادی محمد | استادی میرصادق | اسحاقی حسن | اسدپور محمد | اسدی احمد | اسدی جلال | اسدی حاجی | اسدی حسین | اسدی رضا | اسدی محمد | اسکندری حسین | اسکندری میکائیل | اسکوئی سیدرضا | اسلامی احمد | اسلامی عبدالعلی | اسلامی عبدالله | اسلامی هادی | اسماعیل زاده تسوجی عبدالله | اسماعیلی اسرافیل | اسماعیلی قربانعلی | اسماعیلی علی | اسماعیلی محمد | اسماعیلی نعمت | اسماعیلی زگلوجه سیدحسن | اسماعیلی مقصودلو حسین | اشکریز حق رسول | اصغرپور رحیم | اصغر زاده سلیمان | اصغری طالب | اصغری مونقی عبدالحسین | اصغری میاردان احمد | اصغریان حسن | اصلانی مصطفی | اصلی حسن | اصلی علی اکبر | اصلی نژاد سیدحسن | اصولی پارامی عبدالله | اطهری مقدم علی | اعتمادی جبرائیل | اعتمادی میرعلی اکبر | اعتمادی محمدصادق | اعتمادی محمدباقر | اعتمادی محمدعلی | اعتمادی خواجه ای مصطفی | اعتمادی رسولی صادق | افتخاری عنصرودی علی | افشار صمد | اقبالی محمد | اقدسی رسول | اقدمی خامنه رسول | اکبرپوراخوان علی اصغر | اکبرنژاد توکل | اکبری سیدمحمود | اکبری محبوب | اکبری احمد | اکبری محمدعلی | اکبری حسین | اکبری آرباطان احمد | الموسوی سیدمحمد | النقی سجودی میرحمزه | النقی سجودی میرنقی | الهامی رضا | الهامی علی | الهی اصل مصطفی | الهی قزلجه ای علی | امامی ابوالقاسم | امانی قدیم ابراهیم | امجدی رضا | امیرفاطمی سیدحمزه | امیری حسن | امیری حسین | امیری سعید | امینی رضاقلی | انتصاری سام | انتظاری صادق | انتظاری صفرعلی | انتظاری اصل مجید | انتظاری حق مجید | انزابی محمد | انصاری عادل | انصاری علی | انوری احمد | اورنگی علی اصغر | اولیائی محمد | اهرابیان کاظم | اهری بیوک | اهری عیسی | ایزدی علی | ایزدیان امید | ایمانپور جواد | ایمانی محمدکاظم | ایمانی یامچی محمد

  ب

  باباپور سلطانعلی | باباپور ورزقانی عبدالعزیز | بابازاده شهسواری حسن | بابازاده شهسواری یدالله | بابائی خیرالله | بابائی عباس | بابائی محبوب | بابائی محمود | بارعی کمال | باقرزاده اسد | باقری علی | باقری موسی | باقری بنابی عبدالحمید | باقری بنابی عبدالمجید | بایرامی علی | بجانی روح الله | بخت آور مهدی | بخشایشی بهلول | بخشایشی حسین | بخشایشی علی اصغر | بخشایشی مهدی | بخشی حسن | بخشی محمد | بخشی زاده داود | بدیعی نقی | برزگر محمد | برقی علی اصغر | برگی رسول | برومند یوسف | بشیری حسین | بصیری مرتضی | بکائی محمدرضا | بلاغی سیدحسین | بلاغی محمد | بلاغی مبین سیدرضی | بلندی سیدعبدالعظیم | بلندی سیدمصطفی | بلوکی رحیم | بنابی مصطفی | بنی فضل حمید | بنی هاشمی سیدهادی | بهربیگی حسن | بهربیگی علی اکبر | بهروز حسن | بهروزی سرند محمدحسین | بهروزی سرند مرتضی | بهشتی سیدکاظم | بهشتی سیدمیرعلی اصغر | بهمنی علی | بیگ محمدی محمدرحیم | بیگی جعفر | بیگی مینقی عبدالله

  پ

  پارامی بیت الله | پارامی نجف | پاسدار بخشایشی حیدر | پاشازاده فرید | پاوندی حسین | پدرام میرحمزه | پرسیان محمد | پزشکی مدرس حسین | پسیان بیت الله | پسیان هادی | پناهی اسماعیل | پوراحمدی سیدرضا | پوراسماعیل مسقرانی اسماعیل | پوراکبرسرائی محمد | پوراکبری محمد | پوربابا اسد | پورتقی سیدعلی | پورحسن محمد | پورداننده احمد | پوررادی علی | پورصدقی آلانق حسین | پورعطا حبیب الله | پورعطا حمدالله | پورعلی علی | پورمحمدی محمدتقی | پورمیررضا سیدحسن | پورمیررضا سیدمحسن | پورمیسور حسن | پوریوسف محمد | پولادی هروی ابراهیم | پیشنمازاکبری احمد

  ت

  تاج خواه قاسم | تاری اسرافیل | تاری زاده محرم | تاریوردیزاده محمدعلی | تازه جوان جواد | ترابی میرحمزه | تسوجی غلامعلی | تقوی سیدیحیی | تقوی کلجاهی صادق | تقی زاده حسن | تقی زاده حسین | تقی زاده مطلق سیدهادی | توحیدی محمدعلی | توحیدی محمود | توسلی جعفر | توکلی نقی | تهذیبی علی | تیزدست علی

  ث

  ثقفی سیدمحمد

  ج

  جاویداقدم سیداحمد | جاهدی علی | جباری حسین | جدیدبناب علی | جدیدی مهدی | جعفری جواد | جعفری عبدالله | جعفری عبدالمجید | جعفری علی اصغر | جعفری وهاب | جعفری کریم | جعفری تبار مجید | جعفریان رسول | جعفریان اسکوئی علی اصغر | جلالی محمد | جلالی مهدی | جلالی خواجه عبدالکریم | جلالی لیقوانی سلمان | جلالی نوبری جلیل | جلالی نوبری حسین | جلیل پور حسن | جلیلی خلیل | جلیلی سیدمحمد | جناب زاده علی | جوادی جعفر | جوادی حامد صمد | جوادی فام غلامرضا | جوادی قزقپان علی اکبر | جودت عبدالصمد | جودی اسلام | جوهری اسد | جوهری یحیی | جهان حسن | جهانگیری علی | جهدی حسن | جیوادخسروشاهی غلامحسین

  چ

  چاپاری راثی سیدبیوک | چاووشی سیداسلام | چاووشی سیدرسول | چاووشی سیدکاظم | چاووشی یوسف | چیت چیان بیوک

  ح

  حاج محمدی محمد | حاجتی موسی الرضا | حاجی زاده جواد | حاجی زاده علی | حاجی زاده کریم | حاضری علی | حافظ زاده محمد | حامدی حمید | حامدی عبدالحمید | حامدی عبدالرحیم | حامدی مقدم رحیم | حبیب زاده مرندی ابوطالب | حبیبی حسن | حبیبی حسین | حبیبی عبدالمجید | حبیبی فاضل | حجازی سیداصغر | حجازی عباس | حججی سیدسجاد | حدادی التفات | حسن پور عباس | حسن پور علی | حسن پور محمد | حسن زاده ایوب | حسن زاده رضا | حسن زاده رمضان | حسن زاده مصطفی | حسن زاده یوسف | حسن زاده سرای علی | حسن زاده سرای غلامعلی | حسن زاده سرای غیبعلی | حسن زاده سرای محسن | حسنی حسن | حسنی اهری علی | حسنی زنگبار حسن | حسنی زنگبار حسین | حسین زاد نوین مجید | حسین زاده اسماعیل | حسین زاده رحیم | حسین زاده عیسی | حسین زاده ناصر | حسین زاده نوروزعلی | حسین زاده اصل اسحاق | حسین زاده کریمی محمدرضا | حسین نژاد قربان | حسینی سیدابراهیم | حسینی سیدجلال الدین | حسینی سیدشهاب الدین | حسینی سیدصابر | حسینی موسی | حسینی سیدمیرخطیب | حسینی سیدیعقوب | حسینی میررحیم | حسینی سیدجعفر | حسینی اسفهلانی سیدمحمدعلی | حسینی اسنجان میر حسین | حسینی طباطبائی سیداحمد | حسینی نامی سیدجمال | حشمتی علی | حصاری احمد | حضرتی غفور | حضرتی قدرت | حقی محمد | حقیقی حسین | حکم آبادی قاسم | حکمتی علی اکبر | حکیمی جلیل | حکیمی فر روح الله | حمامی محمد | حمزوی کاظم | حمزوی سیدمیراسدالله | حمزه ای محمد | حیدری الیاس | حیدری حیدر | حیدری علی اکبر | حیدری ولی الله | حیدری آملی علی | حیدری فر مجید

  خ

  خادم حسینی ابراهیم | خاکی بیوک | خاکی حسین | خاکی مسعود | خان محمدی اسماعیل | خدادادی اللهوردی | خدادادی کمال الدین | خداکرمی ابوعلی | خرمی حبیب | خسروشاهیان سیدهادی | خلخالی سیدمحمدعلی | خلیل پورجلالی جلیل | خلیل زاده خلیل | خلیلی صمد | خلیلی محمد | خمارلو عباس | خوبیاروند محمدحسین | خوش زبان مرندی رضا | خوش فهم عبدالجلیل | خوئی عبدالناصر | خیابانی مهدی | خیریان عبادالله

  د

  داداش زاده داود | دادیزاده علی | دانش رحیم | دانش راثی سیدعلی | دانشمند یعقوب | دباغ نیکو خصلت امیر | درخشی صابر | دروازه ای سیدمهدی | دوزدوزانی یدالله | دهقان جواد | دهقان علی | دهقان علی اصغر | دهقان محمدعلی | دیانتی محمود | دیانتی مرتضی | دینوری احمد | دینوری محمد | دینی نعمت

  ذ

  ذاکر حسین | ذاکر محمد | ذاکری اکبر | ذاکری عبدالصمد | ذاکری علی اکبر | ذاکری مجید | ذبیحی مصطفی

  ر

  راثی فتاح | راثی ناصر | راثی باغمیشه سیدعلی | راثی سرائی جلیل | رادنیک علی | رادنیک مهدی | رافی محمدحسین | راهرو خطیبی علی | ربانی علی | رثائی حیدر | رثائی عبدالله | رحیقی حسنعلی | رحیمی بشیر | رحیمی غلامرضا | رحیمی محمد | رسولی عباس | رسولی مجید | رشتبری امیر | رضانژاد محمدحسین | رضائی اصغر | رضائی طاها | رضائی طاهر | رضائی تیرآبادی حسن | رضوانی رضا | رضوانی علی | رضوانی محمدرضا | رضوی سیدرضا | رضوی زاده سیدمیر حبیب | رفیعی سیدرضی | رفیعی علی | رفیعی محمدرضا | رفیق مقصود | رقیمی حسن | رقیمی علی | رقیمی کیا غلامحسین | رنجبر عین الله | رنجی ولی | روحانی حمید | روحانی محمد | روحانی حسینی سیدداود

  ز

  زاده گمندی علی | زارع پور نصیر | زارع زاده نجفی لطف الله | زارعان علی | زارعی رحیم | زارعی زین العابدین | زارعی صادق | زارعی آلانق حسن | زاهدی اسدالله | زاهدی فضل الله | زاهدی حق قربان | زبردست جواد | زحمت دوست یونس | زرافشان هدائی سیدکریم | زعفرانچیلر سیدکاظم | زگلوجه سیدحسن | زگلوجه میرمحمود | زمانی عبدالصمد | زواری علی | زهدی قره بابا علی | زینال زاده محمد | زینالی حسن | زینالی محمود | زینالی عظیمی جواد

  س

  سابقی علی | ساجدی اکبر | سارخان زاده نمروری علی | ساسانی صفرعلی | ساسانی محمد | ساعی امند حسن | ساعی امند حسین | ساقی ثمر خزان اباصلت | سالک جدی علیرضا | سالک جدی محمدعلی | سبحانی اصل حسن | سبحانی نیا محمود | سجادی علی | سخائی اسدالله | سرائی عبدالرحیم | سرائی مجتبی | سرائی مصطفی | سربازوطن محمود | سرخابی محمد | سعدیان ابراهیم خلیل | سعدیان حسین | سعیدی عباس | سعیدی علی | سعیدی سیدمهدی | سعیدی آلانق حسن | سقائی مجید | سلامتی کاظم | سلطانی حبیب الله | سلطانی حسن | سلطانی حسنعلی | سلطانی مالک | سلطانی محمدحسین | سلطانی محمدمهدی | سلطانی حسین | سلطانی مهدی | سلیمی احمد | سلیمی بهروز | سلیمی موسی | سنائی فر مصطفی | سیاهی ستار | سیدابوالحسنی سیدفاضل | سیداهری سیدبیوک | سیدبهاءالدینی سیدطاهر | سیدحیدری سیدحسن | سیدرحمانی سیدجواد | سیدرزاقی سیدسجاد | سیدرفیعی بنی صادقی سیدمیرعزیز | سیدسیلابی سیدهادی | سیدطاهری سیدبهاءالدین | سیدطاهری سیدجعفر | سیدطاهری سیدضیاءالدین | سیدعباسی سیدسجاد | سیدمهدوی اقدم سیدحسن | سیدمهدوی اقدم سیدحمید | سیدی سیدآقا | سیفی حسن

  ش

  شادبادی ابوطالب | شادبادی اروج | شادبادی عبدالستار | شادبادی علی اصغر | شاطرهجرانی علی | شالچیان ناظری علی اکبر | شامی زاده بهروز | شامی زاده عبدالله | شاهدی رسول | شاهگلی ستار | شاهگلی محرم | شتربانی سیدفاضل | شجاعی علی | شجاعی قدرت | شرافت سیدابوالقاسم | شربیانی مجید | شرقی محمدعلی | شریعت آلانقی ابوالحسن | شریعتی اسکندر | ششگلانی علی | شعبانی حسن | شفائی فتح الله | شکرنژاد جواد | شکری علی | شکری مراد | شکوهی احمد | شکیبا محمد | شمسی جعفر | شهباززاده پارامی بیت الله | شهریوری عباسعلی | شیخ الاسلامی میرمحمد | شیخ علیپور حمید | شیخ علیپور مجید | شیرعلیزاده شجاع الدین | شیرزه حق محمدحسین | شیرینی محمد

  ص

  صادق پور محمدرضا | صادقی ابوالفتح | صادقی ابوالفضل | صادقی عباسعلی | صادقی فتاح | صادقی کریم | صادقی محمد | صادقی محمود | صادقی یدالله | صادقی پور سیدحسین | صادقی پور محمود | صادقی مهر غلامرضا | صادقیان صادق | صالحی حسن | صالحی قربان | صباغی یوسف | صبری آذرشهری حمید | صبری حامد صادق | صحیفه حسن | صحیفه میرحسین | صدر سیدحبیب | صدر سیدمیرحسن | صدرموسوی گرگری سیدزین العابدین | صدری عباس | صدری کندجانی اسماعیل | صدری کندجانی محبوبعلی | صدری مراغه حسن | صدقی غلامعلی | صدقی آذر حسن | صدیق حسین | صدیق مصطفی | صدیق سرابی عبدالله | صدیق هیق میراسماعیل | صفایی میکائیل | صفری فریدون | صفری نقی | صفوی سیدمحمود | صفوی خلجان سیدمیرکلام الله | صلاح زاده محمد | صلاحی حافظ | صلاحی محمد | صمدپور رضا | صمدانی اقدم سیدجواد | صمدی آصف | صمیمی اسکوئی سیدعلی | صوتی عبدالله | صیامی حسن | صیامی حسین

  ض

  ضیائی اسدالله

  ط

  طالبی علی | طالبی نعمت | طاهرزاده سلمان | طاهری حسن | طاهری سیدصمد | طاهری عیسی | طاهری یحیی | طباطبائی سیدحسین | طباطبائی سیدمحمد | طباطبائی سیدنادر | طباطبائی کهنموئی سیدعلی | طریقت علی اکبر

  ظ

  ظهیری عنصرودی حسن

  ع

  عابد علی اکبر | عابدزاده محمود | عابدپور اسمعلی | عابدی خلیل | عابدی عباسعلی | عابدی محمد | عابدی محمود | عابدین زاده احمد | عابدینی جعفر | عابدینی قنبر | عابدینی محمد | عادلی سیف الله | عالمی خلیل | عالمی یحیی | عالمی دیزج احمد | عالی مهدی | عاملی حسن | عبادی بابا | عبادی هادی | عبادی زین العابدین | عبادی جواد | عباس زاده عباس | عباس زاده سعید | عباس زاده اهری خونیقی حسن | عباس زاده اهری خونیقی علی | عباسی رجبعلی | عباسی اصل شفیع | عباسی پارام نجف | عبدخدائی محمدهادی | عبدالله پور عبدالله | عبدالله زاده خلیل | عبدالله زاده عبدالرضا | عبداللهی رسول | عبداللهی محمدعلی | عبداللهی مطلب | عبداللهی نمروری علی | عبدل پور احد | عبدی مقصودلو محمدابراهیم | عدالت حسن | عدالت خواه ابوالحسن | عدالت خواه عبدالحمید | عدالتی حسین | عرفانی ابراهیم | عرفانی سیدمحسن | عزتی محمدحسین | عزیزی حسین | عزیزی علی حسین | عزیزی یونس | عسگری عبدالله | عسگریان هدایت | عصری علی اکبر | عطائی حبیب الله | عطائی حمدالله | عظمائی علی | عظیمی جمال | عظیمی جواد | عظیمی زینال | عظیمی حمید | علائقی میرحسن | علامی جواد | علمی احمد | علمی حسن | علمی عبدالحمید | علمی سرای کاظم | علمی لیقوان محمد | علوی مهدی | علوی حامدشربیانی سیدجلال | علوی حامدشربیانی سیدمحمد | علیاری سلطانعلی | علیانسب سیدحسن | علیپور سجاد | علیپور عزت | علیپور علی | علیپور مجتبی | علیپور مجید | علیدوست آلانق ابراهیم | علیدوست آلانق محمد | علیزادگان علی | علیزاده عبدالرحمان | علیزاده عبدالله | علیزاده مجید | علیزاده محمد | علیزاده محمدعلی | علیزاده غریبدوستی عمران | علیزاده نوری سیدجواد | عمادالشریعه محمد | عمادی میرتقی | عهدنوزرنق کریم

  غ

  غروی توتونچی احمد | غروی علیاری جواد | غرویان محسن | غفاری سیدعلی | غفاری غفار | غفاری مجید | غفاری سیدمحمد | غفاری میرحمزه | غفاری میرعزیز | غفاری میریونس | غفاری هادی | غلامی غلامرضا | غلامی بهادر عباسعلی | غلامی سرای محمود

  ف

  فاتح مجید | فاتح پور حسن | فاضلی سعید | فاطمی میرحمزه | فاطمی محمد | فاطمی رضوی میربیوک | فاطمی نیا محسن | فائضی میرحسین | فتاحی قادر | فتاحی قاسم | فتحی حسین | فتحی رضا | فتحی علی اصغر | فتحی هدایت | فخرنیا حسین | فراقی ابراهیم | فراهانی فرد سعید | فراهی بخشایشی بلال | فرج اللهی فرج | فرج اللهی شربیانی سیدجلال | فرج زاده سیدکاظم | فرج زاده مرادعلی | فرجی علی | فرجی برحق محمدعلی | فردوس محمدعلی | فردی علی | فرزانه علی | فرشباف نژادی محمود | فرشی حسن | فرقانی عبدالله | فروتن سرائی اسحاق | فروغی محمود | فریدعصر غلامحسین | فضلی سیدجلال الدین | فقری رضا | فقهی حسین | فقیه میرسلیمان | فقیه خلجانی سیدمحمود | فقیه نمروری احمد | فلاحی اسدالله | فلاحیان جلال | فؤادیان محمدعلی | فهیمی عنصرودی علی | فیروزی حسین | فیروزی محمدعلی | فیضی خواه حسین | فیضی زاده اباصلت

  ق

  قائمی باقر | قائمی آذر عبدالرحیم | قادری مهر عزیز | قادری مهر نصرت الله | قاسم زاده ذاکر | قاسمی علی اکبر | قاسمی پور سیداسلام | قاضی طباطبائی سیدمحمدتقی | قدردان محمدحسن | قدوسی حسین | قدیمی رحیم | قربانی قربان | قریشی سیداکرم | قلعه بانی علی | قلی خانی علی | قلیزاده غلامعلی | قلیزاده یدالله | قنبری علی | قنبری همت | قندکاران اسماعیل | قویدل اسماعیل | قویفکر رضا | قهرمانی حیدر | قهرمانی عزیز

  ک

  کاظم زاده حسن | کاظم زاده عبدالله | کاظمی موسی | کاظمی فرج الله | کاظمی موسوی سیدحسن | کاظمی موسوی سیدکاظم | کامرانی عبدالله | کاوشی رضا | کتابی اللهوردی | کرمانی ابوالفضل | کرمانی سیدحسین | کرمانی میرآقا | کرمی محمد | کریم زاده هادی | کریمی محمد | کریمی محمدرضا | کسب دوست حسن | کلامی تقی | کلامی حسن | کلامی نقی | کماری سیداسدالله | کماری صادق | کماری عباسعلی | کماری سیدمجید | کمالی عباس | کمالی وحدت محمد | کنعانی حیدر | کوچه باغی محمد | کوکبی سیدموسی | کوه کمری سیدمحمد | کیانی حسین

  گ

  گردشی جواد | گل محمدی علی | گنبدی علی | گوگانی حسین

  ل

  لاهوتی کرکج عزت الله | لایق محمدتقی | لطف الله پور جواد | لطفی تقی | لطفی وند محمود | لمسه چی جعفر | لیلابی سیدمیرعلی اصغر

  م

  متعلم موسوی سیدحسین | مجاوری غیبعلی | مجاهدی جعفر | مجاهدی علی اکبر | مجتهدزاده محمدتقی | مجتهدشبستری محسن | مجتهدی حمید | مجدی قراملکی عین الله | محدثی صمد | محرابی عبدالکریم | محرمی علی | محرمی غلامحسین | محصلی احمد | محصلی نورالدین | محقق محمدحسین | محقق نیا قربان | محمدزاده احمد | محمدزاده داود | محمدزاده عزت الله | محمدپوران حسن | محمدخواه عزت الله | محمدزاده جمالیان یوسف | محمدلو محرم | محمدی اسد | محمدی ایوب | محمدی عزت | محمدی محرم | محمدی محمد | محمدی موسی | محمدی همت | محمدی پارامی جعفر | محمدی پارامی ابوالقاسم | محمدی شعار امیر | محمدی نسب سیدباقر | محمدی نسب عبدالغنی | محمدیان احد | محمدیان محمدتقی | محمدیان محی الدین | محمودی حمید | محمودی عبدالرحمان | محمودی نمرور رحیم | محمودی هروی علی اکبر | محمودیان حمید | مختاری حسینعلی | مختاری حیدر | مختاری میرحمزه | مختاری حسین | مداحی سرکش علی | مدادی رضا | مداری آلانق سیدطاهر | مددی تقی | مددی حبیب الله | مددی حمید | مددی فیض الله | مددی عزت الله | مددی علی اشرف | مدرس رفیع | مدرس بخشایش عبدالاحد | مدنی تبریزی سیدیوسف | مرادزاده رضا | مرادپور قربانعلی | مرادی بایرام | مرادی رضا | مرتضوی سیدجلال | مرعشی سیدجواد | مرعشی نجفی سیدشمس الدین | مرعشی نجفی سیدمحمد | مرعشی نجفی سیدمحمدحسین | مرعشی نجفی سیدمهدی | مرندی علی | مرندی علی اکبر | مرندی قدوسی محمدعلی | مسعودنیا مختار | مشهوری محمد | مشهوری نظری رسول | مشهوری نظری وحدت | مصطفائی مرتضی | مصطفائی مصطفی | مصلح محمدرضا | مطهری احمد | مطهری نژاد عبدالحسین | مظلومی خلجانی سیداسماعیل | مظلومی خلجانی سیدمهدی | معرفت محمد | معرفت محمود | مفتخری هریس کمال | مقامی عبدالرحمان | مقدس پور سیدعلی | مقصودلو محمد | مقصودیلر هادی | ملازاده کامران | ملازاده محمد | ملائی بهرام | ملائی قاسم | ملتجائی علی | ملکی علی النقی | منافی محمدرضا | منافی پور جلال | منطقی باقر | منوری علی اصغر | موحدی علی | موحدی محمدعلی | موحدی یعقوب | مودتی سیدرضی | موسوی ابراهیم | موسوی ابوالقاسم | موسوی ستار | موسوی شمس | موسوی صمد | موسوی طاهر | موسوی طه | موسوی عباس | موسوی عبدالصمد | موسوی غفار | موسوی فضل الله | موسوی کمال | موسوی محمد | موسوی میرآقا | موسوی میرحمید | موسوی میرقاسم | موسوی میریاسین | موسوی میریوسف | موسوی منیر | موسوی نصرت الله | موسوی یعقوب | موسوی آغداشی میرمحسن | موسوی آقداش ابوالفضل | موسوی اصل اسماعیل | موسوی اصل میرابوالفضل | موسوی اقدم میرآقا | موسوی پاکزاد میرعلی اصغر | موسوی تبریزی حسن | موسوی تبریزی حسین | موسوی تبریزی محسن | موسوی تیرآبادی حسین | موسوی حمزه صادق | موسوی زاده صادق | موسوی زمزم میرسجاد | موسوی شربیانی بیوک | موسوی شناس عباس | موسوی شناس محمد | موسوی صدیق فاضل | موسوی فهری علی | موسوی فهری میرحسین | موسوی ملکی میرحمید | موسوی نهند حسن | موسوی هروی احمد | موسوی هروی باقر | موسوی هشترودی باقر | موسویان شربیانی کاظم | مولادوست حسن | مولائی فر عباس | مولوی نصرت الله | مؤمنی سیدحسین | مهاجر میلانی امیر | مهدوان شیروان ده میرصفر | مهدوی حبیب | مهدوی سیدمهدی | مهدوی نیا ابوالقاسم | مهدی پور علی اکبر | مهرافروز احمد | مهری حسن | مهری علی اصغر | مهری محمد | مهری لیقوانی اصغر | میراحمدی مینق سیدرضی | میراحمدی مینق سیدمیراحمد | میراحمدی مینق محمد | میرتاج الدینی سیدمحمدرضا | میرجعفری سیدعباس | میرحیدری سیدحسن | میرکریمی میرمجید | میرمعزی سیدحسین | میرزائی علی | میرزائی محرم | میرزاده گل آخوری سیدمیراسماعیل | میرمحمدی میرقاسم | میرمحمودی سیدمحمدعلی | میری زاده سیداسماعیل | مینقی سیدمحمد

  ن

  نائب زاده عبدالخالق | ناصحی محمد | ناصری علی | ناصری محمدحسین | ناطقی اسماعیل | ناطقی زمان | نامی ناصر | نبوی حسن | نبوی حسین | نبی دوست هروی احمد | نجاتی علی | نجف پور محرم | نجف قلیزاده عبدالرحیم | نجفی جواد | نجفی عبدالله | نجفی سیدمرتضی | نجفی منصور | نجفیان عادل | نجیبی عباس | نژاد دهقان عسگر | نصیرزاده نصرالله | نصیرزاده نصیر | نصیرزاده میریعقوب | نصیری احد | نصیری علی | نصیری استیار عباس | نظری عزیز | نظری علی | نظری مجتبی | نظیروندی اصغر | نعمتی جعفر | نعمتی حسین | نعمتی بهلول | نقدی اصغر | نقوی سیدیحیی | نقیب سیدمحمود | نمروری علی | نهال پروری عزت الله | نواح فرساد بیوک | نوبخت جلیل | نوبری حسین | نوتاش مهدی | نوحی علی اصغر | نوروزی محمد | نوروزی محمدعلی | نوروزی پاکدل صالح | نوری اصغر | نوری بهمن | نوری غلامحسین | نوری جواد | نوری شربیانی عبدالله | نیاکار محمدرضا | نیکجو حسن | نیکنام عربشاهی محمد | نیکی سیدهدایت

  و

  واثقی بخشایشی عبدالرحمان | واحدی نژاد علی اکبر | واعظ عبدالله | واعظ فتح الله | واعظ شهیر هادی | واعظ قراملکی جعفر | واعظ نمروری عزیز | واعظ هشترودی میراحمد | واعظی رضا | واعظی میرحسین | وثوقی ابراهیم | وحدت اسماعیل | وحدت محمود | وحیدی حسن | وحیدی زمان عزیز | وشمگیر خواجه ای محمد | وطن خواه زکریا | وقاری ولی | وکیلی بایرام | ولایتی علی | ولیزاده ایوب | ولیزاده محمدعلی

  ه

  هادی ابراهیم | هادی ابوالحسن | هادی بیت الله | هادی جواد | هادی حسن | هادی محمود | هادی اسماعیلی عباسقلی | هادیان بهلول | هادیان صمد | هاشم زاده محمد | هاشم زاده هریس هاشم | هاشمی سیدباقر | هاشمی سیدصالح | هاشمی عزیز | هاشمی محمد | هاشمی سیدمحمود | هاشمی هاشم | هاشمی سیدیعقوب | هاشمی سیدیحیی | هاشمی سیدمرتضی | هاشمی اصل شربیانی سیدحسن | هاشمی حکم آبادی سیدابوالحسن | هاشمی حکم آبادی سیدفتاح | هاشمی واعظ محمد | هاشمیان هاشم | هجرانی علی | هدایتی جعفر | هشترودی سیدمیرعزیز | همایونی اصغر | همتی حسین | همتی کماری عباس | همرنگ ناصر | هوشمندی علی | هوشیار زرنقی علی اصغر | هوشیاری حجت | هوشیاری محمد | هوشیاری محمدعلی

  ی

  یاری لطیف | یاریان بهلول | یاریان عبدالصمد | یدالله زاده حسین | یداللهی رضا | یداللهی یعقوب | یزدانی علی | یعقوبی احمد | یوسفی علی اکبر | یوسفی حسینی سیدیوسف

  دیدگاه توسط فهرست بیش از هزار آخوند تبریزی — فوریه 22, 2012 @ 5:44 ق.ظ. | پاسخ

 117. حیدر مصلحی وزیر اطلاعات رژیم ولایت فقیه بازجو و شکنجه گر زندان اوین از آب درآمد!

  http://aleborzma.wordpress.com/2012/02/20/%D8%AD%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B5%D9%84%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AC%D9%88-%D9%88-%D8%B4%DA%A9/

  دیدگاه توسط حیدر مصلحی وزیر اطلاعات رژیم ولایت فقیه بازجو و شکنجه گر زندان اوین از آب درآمد! — فوریه 22, 2012 @ 6:08 ق.ظ. | پاسخ

 118. نامه زندانی سیاسی مريم اكبری منفرد به گزارشگر ویژۀ سازمان ملل

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/02/17/17367/

  دیدگاه توسط نامه زندانی سیاسی مريم اكبری منفرد به گزارشگر ویژۀ سازمان ملل — فوریه 22, 2012 @ 6:09 ق.ظ. | پاسخ

 119. برای نابودی زندگی یک دختربچه باید هزار بار مُرد! پس چرا ما نمی میریم؟!

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/02/19/17381/

  دیدگاه توسط برای نابودی زندگی یک دختربچه باید هزار بار مُرد! پس چرا ما نمی میریم؟! — فوریه 22, 2012 @ 6:11 ق.ظ. | پاسخ

 120. زندان تبریز جهنم واقعی در حکومت اسلامی

  http://pishgaam13.wordpress.com/2011/09/11/zendan-tabriz/

  دیدگاه توسط زندان تبریز جهنم واقعی در حکومت اسلامی — فوریه 22, 2012 @ 6:12 ق.ظ. | پاسخ

 121. بازشناسی آمران و عاملان کشتارها در ایران

  http://aleborzma.wordpress.com/2011/08/05/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a2%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%b4%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1/

  دیدگاه توسط بازشناسی آمران و عاملان کشتارها در ایران — فوریه 28, 2012 @ 4:58 ق.ظ. | پاسخ

 122. فخرالسادات برقعی در شانزدهم اسفند چرا و چگونه کشته شد؟

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/03/06/17661-2/

  دیدگاه توسط فخرالسادات برقعی در شانزدهم اسفند چرا و چگونه کشته شد؟ — مارس 8, 2012 @ 8:30 ق.ظ. | پاسخ

 123. تهدیدم کردند که اگر حرف بزنم بچه های دیگرم را می کشند

  http://www.irangreenvoice.com/article/2012/mar/12/20376

  دیدگاه توسط تهدیدم کردند که اگر حرف بزنم بچه های دیگرم را می کشند — مارس 13, 2012 @ 6:19 ب.ظ. | پاسخ

 124. سعید امامی: فلاحیان به من دستور حذف سید احمد خمینی را داد!

  http://www.rahesabz.net/story/50655/

  دیدگاه توسط سعید امامی: فلاحیان به من دستور حذف سید احمد خمینی را داد! — مارس 18, 2012 @ 7:45 ق.ظ. | پاسخ

 125. ماجرای قتل سید احمد خمینی چه بود؟

  http://iranhistoricalblog.wordpress.com/2012/03/16/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%AE%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%9F/

  دیدگاه توسط ماجرای قتل سید احمد خمینی چه بود؟ — مارس 18, 2012 @ 7:46 ق.ظ. | پاسخ

 126. بهناز شرقی نمین را در ۲۷ اسفند چگونه دژخیمان رژیم با له کردن سرش کشتند؟

  http://jahanezan.wordpress.com/2012/03/17/17881/

  دیدگاه توسط بهناز شرقی نمین را در ۲۷ اسفند چگونه دژخیمان رژیم با له کردن سرش کشتند؟ — مارس 18, 2012 @ 7:46 ق.ظ. | پاسخ

 127. چرا کشتید؟ چرا جنازه ها را ندادید؟

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/-0787eb4355.html

  دیدگاه توسط چرا کشتید؟ چرا جنازه ها را ندادید؟ — آوریل 9, 2012 @ 6:10 ق.ظ. | پاسخ

 128. لیست جوانانی كه به دستور شخص پورمحمدی در زندان شهرك بندرعباس تیرباران شدند

  http://asghar-joudi.com/2012/04/14/%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D9%83%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D9%8A-%D8%AF%D8%B1/

  دیدگاه توسط لیست جوانانی كه به دستور شخص پورمحمدی در زندان شهرك بندرعباس تیرباران شدند — آوریل 14, 2012 @ 9:21 ق.ظ. | پاسخ

 129. گفتند یا اسلام یا اعدام!

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/-a740d580eb.html

  دیدگاه توسط گفتند یا اسلام یا اعدام! — جون 21, 2012 @ 4:51 ب.ظ. | پاسخ

 130. ماجرای کشتن دختر نماینده سابق مجلس

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/-dfe44ff793.html

  دیدگاه توسط ماجرای کشتن دختر نماینده سابق مجلس — جون 27, 2012 @ 9:22 ب.ظ. | پاسخ

 131. فهرستی از زندانیان سیاسی که از سال ۱۳۶۰ تا پیش از کشتار تابستان ۱۳۶۷ در زندان تبریز اعدام شدند

  فهرست پیش رو نام چند صد تن از کسانی است که از سال شصت تا پیش از کشتار زندانیان سیاسی در تابستان شصت و هفت در زندان ها و شکنجه گاه های رژیم ولایت فقیه در تبریز اعدام و یا کشته شدند. این فهرست بسیار، بسیار ناقص است چرا که زندان تبریز بزرگترین کشتارگاه رژیم ولایت فقیه در شمال باختری ایران است و هزاران تن در این زندان اعدام شده اند نه چند صد تن!

  یک دلیل این است که سازمان های سیاسی ضد رژیم نام کسانی را که در اثر فشار و شکنجه و تهدید توبه نامه می نوشتند و یا ناچار از مصاحبه در تلویزیون شده و بر علیه سازمانی که به آن وابستگی داشتند سخنانی می گفتند و سپس اعدام می شدند خائن دانسته و در لیست جانباختگان خود نمی گنجاندند! و شما در هیچ یک از فهرست هائی که سازمان های سیاسی از اعدام شدگان منتشر کرده اند نامی از چنین کسانی را نمی توانید ببینید!

  دلیل دیگر آن است که خانواده هائی بودند که از دردسرهای انتشار نام فرزندانشان به عنوان محکومین به اعدام سازمان های سیاسی می خواستند برکنار بمانند. برای نمونه ابراهیم محمودی پور دانش آموز ۱۸ ساله ای بود که در مهرماه ۱۳۶۰ از سوی آخوند علی شجاعی در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز به اعدام محکوم شد. ابراهیم محمودی پور یکی از هواداران ساده سازمان مجاهدین خلق ایران بود. او نه کسی را کشته بود، نه تیری شلیک کرده بود، نه بمبی منفجر کرده بود و نه آدم مهمی بود. پدر ابراهیم محمودی پور یعنی رسول محمودی پور کارمند ساده و کم درآمد اداره پست تبریز بود. زمانی که اداره پست در روبروی استانداری بود و پیش از آن که اداره پست به جایگاه کنونی آن در خیابان ارتش جنوبی منتقل شود رسول محمودی پور در آنجا تمبر یادگاری می فروخت. او چهار فرزند داشت که یکی از آنها ابراهیم محمودی پور بود و سه تای دیگر دختر بودند. رسول محمودی پور سرانجام بازنشسته شد و در خیابان دارائی تبریز روبروی ساختمان پیشین دادگستری فروشگاه کوچک فتوکپی و نوشت افزار به راه انداخت. رسول محمودی پور اگر درباره پسرش ابراهیم سخنی می گفت حقوق بازنشستگی ناچیزش قطع می شد و سه دخترش دچار خطر می شدند آن هم از سوی ناموس پرستان رژیم ولایت فقیه! رسول محمودی پور چاره ای جز سکوت نداشت.

  خانواده هائی نیز بودند که درمانده تر از آن بودند که پس از اعدام فرزندانشان بتوانند کاری بکنند. برای نمونه شما در هیچ یک از سایت های اینترنتی و در لیست کشته شده های هیچکدام از سازمان های سیاسی نمی توانید نام جواد نوفرج را پیدا کنید. جواد نوفرج جوانی نوزده ساله و وابسته به خانواده ای فقیر ساکن خیابان آریامهر (شهید جدیری کنونی) در تبریز بود. وی پس از دستگیری در شکنجه گاه های رژیم در تبریز به سختی شکنجه شده بود. یکی از شکنجه گران لات رژیم به نام جعفر مسگرزاده قره باغی معروف به گن جعفر (جعفر گشاد) در زندان تبریز پس از دادن رکیک ترین دشنام ها به جواد نوفرج او را به سختی کتک زده بود. جواد نوفرج به زمین افتاده بود و گن جعفر با جفت پا روی سر او پریده بود. سر جواد نوفرج شکسته بود و جواد نوفرج دچار ضربه مغزی شده بود و از آن پس پیاپی غش می کرد و بیهوش می شد. در مهرماه سال ۱۳۶۰ با آن که جواد نوفرج به سختی بیمار بود و همه هوش و حواسش را از دست داده بود در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز و در محاکمه ای که پنج دقیقه به درازا نکشید از سوی آخوند علی شجاعی به اعدام محکوم شد! پدر جواد نوفرج سال ها پیش مرده بود و مادر جواد نوفرج نیز که زنی بی سواد و بیمار و فقیر بود چندی پس از اعدام پسرش درگذشت. پس چه کسی در این میان می ماند تا جواد نوفرج را پس از اعدام به دیگران بشناساند؟

  همچنین شما نامی از جعفر قلیزاده در لیست اعدام شدگان سازمان های سیاسی تبریز نمی توانید پیدا کنید. او دانش آموزی بود که در زمان انتحار اسلامی برای روح الله خمینی خودش را به هر آب و آتشی می زد! در خیابان های تبریز فریاد می کشید: یا مرگ یا خمینی! تا خون در رگ ماست – خمینی رهبر ماست! این است شعار ملی – خدا، قرآن خمینی!………. چند بار نزدیک بود نیروهای رژیم شاهنشاهی او را بکشند و چند بار تا یک قدمی خفه شدن با گاز اشک آور پیش رفته بود. او با به جان خریدن هر خطری اعلامیه ها و کتاب ها و پوسترهای روح الله خمینی را پخش می کرد اما در سال ۱۳۶۰ در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز آخوند علی شجاعی او را که هوادار ساده سازمان مجاهدین خلق بود در محاکمه ای پنج دقیقه ای به اعدام محکوم کرد!

  کسانی نیز بودند که ظاهرا از زندان تبریز آزاد شدند تا با صحنه سازی در بیرون از زندان کشته شوند! نمونه ای از چنین کسانی سیدمیرآرمان سیدعلینژاد عالی نسب (آرمان عالی نسب) فرزند میلیاردر سرشناس تبریزی و دوست نزدیک علی خامنه ای (سیدمصطفی عالی نسب) بود. آرمان عالی نسب که وابسته به سازمان فدائیان بود از سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۷۰ یعنی ده سال زندانی بود. از این ده سال پنج سال در سلول های انفرادی سپاه و اداره اطلاعات تبریز و پنج سال آن نیز در بند ۴ زندان تبریز سپری شده بود. برای جایگاهی که پدرش داشت رژیم نمی توانست به سادگی او را اعدام کند. آرمان عالی نسب نیز بسیار سرسخت بود و نه مصاحبه می کرد و نه توبه نامه می نوشت و نه حاضر به همکاری با رژیم بود و چندین بار گفته بود: صد بار هم اعدام شوم توبه نامه بی توبه نامه! سرانجام آرمان عالی نسب ظاهرا از زندان تبریز آزاد شد و پس از چندی در یک تصادف رانندگی ساختگی و با صحنه سازی کشته شد! اما شما در هیچ یک از فهرست های کشته شدگان سازمان های سیاسی نام آرمان عالی نسب را نمی توانید ببینید!

  بیشتر خانواده هائی هم که دخترانشان اعدام می شدند معمولا اعدام دخترانشان را پنهان نگه می داشتند در حالی که چنین دخترانی پس از شکنجه های فراوان اعدام می شدند و پیش از اعدام از سوی دژخیمان رژیم حجاب و عفاف به آنها تجاوز می شد. از این روی در لیست هائی که سازمان های سیاسی از محکومین به اعدام منتشر کرده اند نام دختران کمتر دیده می شود. در دهه شصت در تبریز معمولا چهار آخوند جنایتکار در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز متهمان سیاسی را محاکمه می کردند:

  ۱- آخوند سید حسین پورمیرغفاری معروف به سیدحسین موسوی تبریزی
  ۲- آخوند علی شجاعی
  ۳- آخوند خلیل عابدی
  ۴- آخوند علی اصغر هوشیار زرنقی

  سخن کوتاه، این فهرست بسیار ناقصتر از آن است که بتواند همه محکومین به اعدام رژیم ولایت فقیه در تبریز را پوشش دهد و مشتی از خروارها ستم و جنایت است و همه ستمدیدگان باید در تکمیل چنین فهرست هائی کوشا باشند.
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آبار رمضانعلی – آبرسانی هوشنگ – آبرومندآذر فریدون – آذری اسمر – آغباشلو بابک – آقاپوربناب رحیم – آقانژاد محمد – آل آسیه غلامرضا – آلامی ناصر

  ابراری اسماعیل – ابراهیم پور احمد – ابراهیم زاده – ابراهیمی احد – ابراهیمی محمد – ابراهیمی محمود – ابراهیمی زاده محمدرضا – ابزاری محمد – ابوالفتحی ثریا – ابوطالبی زنوز بهروز – ابوطالبی زنوز فیروز – احقاقی کریم – احمدی امان – احمدی جندقی حبیب الله – احمدی فیروز – ارتش کجا آبادی مجید – اردلان مهرداد – ارغوانی فرج الله – اسدیان سعید – اسکویی اسد – اسکویی جلال – اسکویی سیاوش – اسکویی محمدقلی – اسلامی علی – اسماعیلی محمود – اسماعیلی فرد حسین – اصغر زاده سعید – اصغرنیا – اصغری ناصر – اصغری اصغر – اصغریان سعید – اکانه دوست اسماعیل – اکبرزاده یوسفی ناصر – اکبری سعید – اکبری مینو – امانی محمدتقی – امجدی متنق خلیل – امیدیان مهدی – امیرخان زاده اروج – امینی محمد – امینی مهدی – اندی غلامحسین – ایزدی

  باغبان خطیبی احمد – باقروند نیرومند نادر – باقری اسکویی جواد – باقری شیروانی اسد – بایبوردی عباس – بدری بنام غلامرضا – برادر عمو قلی احمد – براری سعید – برسی حسن – برکتین حسن – برومند همایون – برهانی فرهاد – برهانی محمدحسین – برهانی هادی – بصیری شعاعی نژاد محمدعلی – بلوری غلامرضا – بنایی جمشید – بنی عامریان عزیز – بوشی حسن – بوعلی ناصر – بیابانی عباس

  پاشائی حسین – پاشائی علی اکبر – پژوهی محمدرضا – پناهی علی – پورشه حسن – پوصادق رواسانی جعفر – پورعباسیان حمید

  تقی زاده سیروس – تقی زاده علی – تقی زاده مسعود – تنگستانی حسین – توحیدی مجید – توحیدی هوشنگ – توسلی رضا – توفیقی پرویز – توکلی بهاء الدین – توکلی رضا

  ثروتیان داود

  جابر جابر – جاملو مهدی – جاویدی حسین – جاویدی کریم – جبارپور محمدعلی – جباری پرتوی – جبرئیل موسوی میرمحمد – جبه مارقانی غلامعلی – جراوانی احمد – جعفری رضا – جعفری دهخوارقانی مجید – جعفری زاده – جلالی احمد – جلالی محمدعلی – جلالی دیزجی حسن – جلائی تیمور – جلیل پور جمشید – جلیلی کهنه شهری شاهپور – جمشیدی رضا – جوادی علی – جوان اصغر – جهانپور علیرضا – جهانشاهی رضا – جهانی اکبر – جهانی پرویز – جهانی علیرضا

  چاپاری علی اکبر – چایچیان ملکی ناصر – چوپانی اکبر

  حاتمی بوسجین علیرضا – حاجیان احمد – حاجیلو حمید – حافظی نیا اصغر – حامد خلیل – حجازی رضا – حجازی سیدکمال الدین – حجتی عباسعلی – حدادیان بهرام – حسنی بزرگ آباد رشید – حسین پور قادر – حسینی خیرالله – حصولی اسحاق – حق مدد میلانی جلال – حقیقت خواه بهمن – حکمروان اسماعیل – حکمروان رضا – حکیم زاده منیژه – حمیدی بشیر – حمیدی حبیب

  خاتمی علیرضا – خادم آذری – خادم حسین ناصر – خاکمردانی محسن – خاکمردانی محمود – خالصی محمدرضا – خالقی بارنجی علی – خدامحمدی خسرو – خداوندگار پرویز – خدائی رحیم – خدائی عمر – خدائی بزوج اسرافیل – خسروی دیزجی علی – خطیبی احمد – خطیبی اکبر – خطیبی حسین – خطیبی بنایی مجید – خنجری – خیاط زاده جواد

  دادبر محمد – داربر مهدی – دالانی غلامرضا – دالانی قدیم محمدتقی – دانائی محمد – دانش خواه کامران – داودی موسی – درخشان فرد جعفر – درخشان فرد ناصر – درشکه چی علی – درگاهی مجتبی – درگزی امیر – دستنبو منوچهر – دودمانی خسرو – دودمانی علی – دهقان حسین

  ذاکری مسعود

  رادیوسف نیا علیرضا – رحمان پور سعید – رسولی شهریار – رسولی اسکوئی محمد – رنجبر موسی – رنجوری قایش قورشاق صفرعلی – رواسانی – رودباری تیمور – روزپیکر ناصر – رهنمانیا اصغر – رهنمانیا رحمان – رهنمانیا مصطفی

  زرافشانی هدی – زرگری امیر – زعفرانچی – زعفرانی فرج – زنجیره فروش احمد – زنده دل رضا – زورانی حمید

  ساجدی شاهپور – ساجدی شهرام – ساعی کریم – سرخی ناصر – سرکاری رجب – سعادتی حسن – سعادتی رسول – سعید سیدمصطفی – سعیدی مریم – سلطانی حبیب – سلیمی ابوالفضل – سلیمی حسین – سنقری عزیز – سهرابی احمد – سهیلی ارژنگ – سیاری غلام – سیدی فاطمه – سیغاری دوقلعه غلامرضا – سیماراصل ناصر

  شاهرخی نعمت الله – شبروهی محمدرضا – شجاعی نادر – شجریان فرهاد – شجریان قهرمان – شربیانی نوری عزیز – شرفکندی رضا – شرکت افشین – شریفی رحمت – شکرایی سیدامیرطاهر – شیبانی جواد – شیخ نورانی ابوالفضل – شیرکش جلیل

  صاحبی میلانی اکبر – صادقلو اسد – صالحی ابوالفضل – صباغی منوچهر – صبوری – صفا ابراهیم – صفری علی اکبر – صمدی حبیب – صمدی صمد – صمدی عباس – صمدی تکالو جعفر

  ضیاء شندی مهین

  طاهری حسین – طاهری فقیه حسین – طرازیان مصطفی – طلوعی نیر – طلیمیان حمید – طهماسب پور غلامرضا – طهماسبی پور فریدون

  عالیه غلامرضا – عامر محسن – عامر مرتضی – عامر یحیی – عبادالله وند بهمن – عبادی اکبر – عباس زاده دهقانی روح انگیز – عبدالرحیمی اهری حسن – عدالتخواه فرامرز – عددیان – عسگری ناصر – علائیه علیرضا – علائیه غلامرضا – علی اکبرخویی صادق – علیزاده ابراهیم – علیزاده حسین – علی نژاد صوفیانی حسین – عماری راضیه – عنانی عبدالحسین – عندلبیان پرویز – عنصریان لعیا

  غفاری محمد – غفوری علی – غلامی بهروز – غلامی سرایی علی اکبر

  فاتحی علیرضا – فدائی شاهپور – فطن خاقانی کریم – فقیه زرنقی علیرضا – فلاحت محمود – فهمی اسماعیل – فیروزی اسماعیل – فیروزی جعفر

  قاسمی نوروز – قائمی نوروز – قدیری اصل نوبری اکبر – قراج صادق – قره داغی فرج – قره سلطانی حبیب – قریز – قصابی مالک اشتر- قلبی اسکوئی محمد – قلعه سلطانی حبیب – قلی پور محمدرضا – قلی پوربرهانی محمدحسین

  کاشانی کریم – کتابفروش احمد – کدی حسن – کریمی قره نی – کسب پرست یعقوب – کشاورز کرمانی محمدعلی – کشاورز کرمانی مسعود – کلانتری هوشنگ – کلاهی – کلهری مجید – کمالی اکبر – کمری رحیم – کنعانی نوتاش احمد

  گرگانی محمدتقی – گروگانی احمد – گلچین غلامرضا – گلزاریان مصطفی – گودرزی احمد

  لقائی سعید

  مارابی حبیب – متحدی محمد – متراج صادق – محبوبی اکرم – محفوظی اکرم – محمدی کریم – محمدی مقداد – محمودی پریوش – محمودی جهانگیر – مددی عزیز – مسگرخوئی فاطمه – مسیحا بهزاد – مشهودی – مصطفی سلطانی امجد – معزی علی – معزی محمد – معظمی محمد – معنوی علی – معینی غلامرضا – مقدس حمیدرضا – مقدم جلال – مقدم علی – مقدم محمد – مکی حسن – ملک افتخاری فیروزه – ملک پور عمر – ملک محمدی بهجت – ملک علی – ملکی ایوب – ممیوند ناصر – مناف پور فرشته – منزه یوسف – منصوری ستار – موتاب پوررضائی بهمن – موتاب پوررضائی حمید – موتاب پوررضائی رقیه – موسوی سیدحسین – موسوی محمد – موسوی خطیبی هادی – موسوی میربخت سیدحسین – موسی خانی سیاوش – مولانا محمد – مؤدب فاطمه – مؤی دی غلامرضا – مهاجرین نعمت الله – مهدوی حسین – مهدوی عیسی – مياندوآبی – ميتراج صادق – میدانی اکبر – ميربخت سيدحسين – میرزایی جلال – میرمحمدی اویلق میرصادق

  نادرصفت ايرج – نبوی محمدحسن – نجف زاده ناصر – نظریان منوچهر – نعمتی حسین – نعمتی رضا – نگارستانی – نمونه خواه ابراهیم – نوبریان امیراحمد – نوحه خوان حقیقی کریم – نورائی حمید – نورمحمدی شربیانی عزیز – نوروند حمید – نوری عبدالله – نوریان حمید – نوظهورلیل آبادی عادل – نیکو حمید – نیکو کاظم – نیکو مسعود

  وحیدی حسین – وحیدی یعقوب – وعده ای احمد – وفائی رحیم

  هاشمی تنگستانی جلال – هرسیچی جلیل

  یحیوی آزاد محمود – یحیوی آزاد مقصود – یزدیان – یگانه دوست اسماعیل – یمینی رضا – یوسفی رسول – یوسفی فاطمه – یوسفی مهدی – یوسفی حسن کهل مهدی

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  دیدگاه توسط فهرستی از زندانیان سیاسی که از سال ۱۳۶۰ تا پیش از کشتار تابستان ۱۳۶۷ در زندان تبریز اعدام شدند — ژوئیه 9, 2012 @ 8:56 ق.ظ. | پاسخ

 132. اسامی ۴۶۸ پیکارگرسرخ که توسط رژیم فاشیست اسلامی ایران در دهۀ شصت شکنجه و اعدام شدند

  http://rahekargar.wordpress.com/2011/06/11/468-2/

  دیدگاه توسط اسامی ۴۶۸ پیکارگرسرخ که توسط رژیم فاشیست اسلامی ایران در دهۀ شصت شکنجه و اعدام شدند — ژوئیه 30, 2012 @ 7:55 ق.ظ. | پاسخ

 133. سیدعليرضا آوايی، غلامرضا خلف رضايی زارع و چند دژخیم رژیم در دزفول و خوزستان

  http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-44063.html

  دیدگاه توسط سیدعليرضا آوايی، غلامرضا خلف رضايی زارع و چند دژخیم رژیم در دزفول و خوزستان — آگوست 4, 2012 @ 6:41 ق.ظ. | پاسخ

 134. عکس شانزده تن از محافظان خامنه ای هنگام سفرش به آذربایجان

  محافظان حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور، علی خامنه ای از دستچین شده ترین و سرسپرده ترین مهره های رژیم گدایان مفت خور هستند. این محافظان از میان بازجویان، شکنجه گران، تیر خلاص زن ها، مأموران اعدام و در یک واژه هارترین سگ های گوش به فرمان رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه برگزیده می شوند. همان بازجوها و شکنجه گرانی که در بند 209 زندان اوین و بند دو – الف سپاه پاسداران در زندان اوین برای آن که شناخته نشوند با چشمبند از زندانیان بازجوئی کرده و آنها را شکنجه می کنند و پس از سال ها کشتار و شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم به عنوان محافظ ویژه خامنه ای برگزیده می شوند! کسانی که فیلم بازجوئی از خانم فهیمه دری نوگورانی همسر سعید امامی را دیده اند می دانند که سخن از چه کسانی است!

  پس از زمین لرزه آذربایجان در تاریخ بیست و یک مرداد 1391 ، خامنه ای ولی امر مفسدین جهان برای آن که در مردمفریبی و خرسواری از آخوندهای دیگر پس نماند در تاریخ بیست و شش مرداد 1391 راهی تبریز و چند روستای آسیب دیده از زمین لرزه شد. عکس زیر خامنه ای را به همراه شانزده تن از محافظانش نشان می دهد. دشمنان رژیم دیدگاه های سیاسی گوناگونی دارند. شما اگر ضد رژیم هستید دیدگاه سیاسی شما به جای خود، (با دیدگاه سیاسی شما کاری نداریم) اما در فرستادن این عکس به سایت ها و وبلاگ های ضد رژیم با هر دیدگاه سیاسی و انتشار آن کوشا باشید تا این دژخیمان دانه درشت رژیم اهریمنان دوزخی که اکنون بدون چشمبند چهره آنها به خوبی دیده می شود شناسائی شوند و ریشه ستم و ستمگران بسوزد.

  دیدگاه توسط عکس شانزده تن از محافظان خامنه ای هنگام سفرش به آذربایجان — سپتامبر 19, 2012 @ 7:58 ق.ظ. | پاسخ

 135. آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج مُرد

  http://aleborzma.wordpress.com/2012/10/12/%D8%A2%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%B2%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%84%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%DA%A9%D8%AC-%D9%85%D9%8F/

  دیدگاه توسط آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج مُرد — اکتبر 15, 2012 @ 9:38 ق.ظ. | پاسخ

 136. مصاحبه آخوند خونخوار سیدحسین موسوی تبریزی با مسیح علی نژاد

  http://www.masihalinejad.com/?p=5493

  دیدگاه توسط مصاحبه آخوند خونخوار سیدحسین موسوی تبریزی با مسیح علی نژاد — اکتبر 22, 2012 @ 8:44 ق.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: